Erialad ja kursused

Alar Krautmani Terviseakadeemia pakub erinevate loodusteraapiate ja massaažiliikide lühikursusi lisaks pikemale erialaõppele.

Kursustele on oodatud kõik, kes hoolivad iseenda ja oma lähedaste tervisest ning sooviksid selle kohta rohkem teada. Paljudel kursustel osalemiseks ei pea olema läbinud eeldusaineid anatoomiast ega füsioloogiast. Algajate kursused annavad algteadmised vastava massaažiliigi võtetest ja nende toimest inimesele. Edasijõudnute kursused eeldavad teatud ainete eelnevat läbimist. Vastava info leiate kursuse tutvustusest.

Kursuste tunnistuste saamiseks on vajalik viia läbi iseseisvalt 3 massaaži seanssi ja need dokumenteerida (kuupäev, massaaži liik ja kestvus, kliendi allkiri). Seejärel tuleb dokument esitada aineõpetajale ning sooritada kursuse eksam ( aeg kokku leppida õpetajaga). 

Kursustel osalemiste eest väljastatakse tõend. 

Kursused hooajal 2023/2024
Käimasolevad ja lõppenud kursused hooajal 2021/2022

   

  NB! Koolitusele registreerumisega kinnitad, et oled nõus allpool toodud kursusel osalemise ja tasumise tingimustega. Palun täida registreerimise vorm vaid juhul, kui kindlasti soovid osaleda, sest kursusele registreerimisega kaasneb maksekohustus.

  Õppetöö toimub Tallinnas aadressil Vana-Kalamaja 9a ja/või Tartus Bindu jooga stuudios aadressil Rüütli tn 4.

  Kuidas meid üles leida?

  Üks koolituspäev hõlmab enamasti 8 akadeemilist tundi auditoorset õpet.
  1 akadeemiline tund = 45 minutit.

  Alar Krautmani Terviseakadeemia kursused on tasulised. Hind oleneb kursuse pikkusest, meetoditest ja vajalike vahendite hulgast, sisaldades nii koolitust kui materjale.


  Alar Krautmani Terviseakadeemia õpilastele ja vilistlastele on kursused soodushinnaga (vastavalt 30% ja 15% soodsamalt).

   

  • Lühikursused (1 nädalavahetus)
   Koha broneerimiseks kuni 30 kalendripäeva enne kursust tuleb tasuda ettemaks 50% ulatuses kursuse maksumusest. Vähem kui 30 kalendripäeva enne kursust tuleb tasuda 100% kursuse maksumusest.
  • Kursuse tasu peab olema täies mahus üle kantud hiljemalt 1 päev enne kursuse toimumist.
  • Kursusest loobumisel vähem kui 7 kalendripäeva enne kursuse algust, tagastatakse või kuulub tasumisele 50% ettemaksust, hilisemaid pretensioone ei rahuldata.
  • Haigestumise korral tuleb teavitada sellest Akadeemiat enne kursuse toimumist. Sellel juhul tagastatakse arsti tõendi alusel õppijale 75% kursuse maksumusest. Kursuse järgselt haigusest teavitamise puhul tagastust ei toimu.
  • Kui kursusest loobumisel Terviseakadeemiat ei teavitata, siis kuulub arve tasumisele.
   Registreerimisega kinnitab osaleja, et nõustub andma oma isikuandmed läbitud kursuste tunnistuste / tõendite väljastamiseks.
  • Töötukassa klient kinnitab, et nõustub oma nime ja isikukoodi edastamisega Töötukassale.


  Pikemad kursused (rohkem kui 1 nädalavahetus)

  • Koha broneerimiseks kuni 30 kalendripäeva enne kursust tuleb tasuda ettemaks 20% ulatuses kursuse maksumusest. Vähem kui 30 kalendripäeva enne kursust tuleb tasuda 100% kursuse maksumusest.
  • Kursuse tasu peab olema täies mahus üle kantud hiljemalt 1 päev enne kursuse toimumist.
  • Kursusest loobumisel vähem kui 20 kalendripäeva enne kursuse algust, tagastatakse või kuulub tasumisele 50% ettemaksust, hilisemaid pretensioone ei rahuldata.
  • Kursusele õppima asumisega võtab õppija kohustuse osaleda kursusel lõpuni ning tasuda kogu kursuse maksumus.
  • Kursuse eest on võimalik tasuda osade kaupa. Osade kaupa tasumisel on osa maksumus +10%.
   Kursuselt puudumine mistahes põhjusel ei vähenda kursuse tasu kogusummat.
  • Õppijal on isiklik vastutus oma tervise eest ning Akadeemia ei vastuta õppija tervise eest. Haiguse tõttu kursuselt puudumisel on võimalik õppijal saada vastava kursuse õppematerjalid ja olemasolu korral salvestus.
  • Registreerimisega kinnitab osaleja, et nõustub andma oma isikuandmed läbitud kursuste tunnistuste / tõendite väljastamiseks.
  • Töötukassa klient kinnitab, et nõustub oma nime ja isikukoodi edastamisega Töötukassale.

   

   

  Kõik kursuse läbinud saavad sellekohase tunnistuse või tõendi.

  • Tunnistus väljastatakse, kui õppija on läbinud hindamise vastavalt hindamiskriteeriumitele ja saavutanud õpiväljundid.
  • Tõend väljastatakse, kui õppija ei saavutanud õpiväljundeid, kuid osales õppetöös.
  Tel: +372 5517157
  või e-posti teel: info@krautman.ee
  Üles
  Monday to Friday 09:00 - 20:00 hrs
  Saturday 09:00 - 18:00 hrs
  Sunday 09:00 - 18:00 hrs