KKK

Vastame kõigile meieni jõudvatele küsimustele Alar Krautmani Terviseakadeemia ja meil toimuvate õppetööde/kursuste kohta. Sellel lehel toome välja korduma kippuvad küsimused. Täiendame rubriiki jooksvalt.

Kokkuleppel on võimalik liituda ka õppetöö keskel. Sügisene vastuvõtt algab septembris ning talvine vasuvõtt on meil veebruaris.

Kui õppetöö on juba alanud, võta meiega ühendust info@krautman.ee või 551 7157.

Jah, see on võimalik. Selleks luuakse koostöös koolijuhiga Sulle individuaalne õppekava.

Tavaõpe kestab 2a. Eraldi tingimused on Töötukassa kaudu õppima tulijatel, kel õpe kestab 1a (intentsiivõpe). Oleme paindlikud – võimalus tulla vastu õpilase soovidele vastavalt omavahelisele kokkuleppele koolijuhi Alariga.

Loe erialade erinevusest ja millisele inimese tüübile vastava eriala võiks kõige paremini sobida SIIT.

Õpingute eest on võimalik tasuda soovi korral ka osade kaupa vastavalt kooli ja õpilase vahel sõlmitud maksegraafikule. Vahesüüame vastu tulla õpilaste soovidele ja võimalustele

Toggle Content

Avaldus, vähemalt keskharidust tõendav dokument, 3 dokumendifotot.

Õppimise alustamise eeltingimus ei ole tunnistuse olemasolu keskhariduse lõpetamise kohta, küll on see aga kohustuslik enne kutseharidust tõendava tunnistuse saamist. Seega võib vabalt õppida kutsekoolis ja samal ajal viia lõpule oma haridustee keskhariduse omandamisel.

Ülikoolis õpitud ainete ülekandmine on võimalik, kui õppeainete sisu kattub ja ei ole möödunud väga palju aega eelnevatest õpingutest.

Palun anna sellest meile teada e-mail teel: info@krautman.ee pealkirjaga “Õppetöö-probleem” või helista meile +372 551 7157 (E-R kell 10-18) ning me proovime üheskoos sellele lahenduse leida.
Sinu ning meie kõigi teiste õpilaste heaolu ning arvamus on meile olulised. Palun ära jää üksi oma tekkinud probleemiga seoses meie, Sinu ning õppetööd takistavate ilmingutega.

Kursused

Jah, selleks on meil loodud moodulõpped, mis kattuvad erialaõppega ning on ajaliselt lühemad. Uuri lisa: info@krautman.ee.

Info on leitav SIIT ning algavate kursuste nimekiri on leitav SIIT.

Toggle Palun anna sellest meile teada e-mail teel: info@krautman.ee pealkirjaga “Kursused-soovid”,  ning me proovime arvestada tulevikus uute kursuste loomisel Sinu soovidega.Content

Õppest

Õppetöö toimub kaugõppe vormis valdavalt ühel kuni kahel nädalavahetusel kuus, laupäeviti (kell 10.00 – 17.00) ja pühapäeviti (kell 09.00 – 16.00). Osad kursused võivad olla ka nädala sees ning muudel kellaaegadel. Vastav info kursuste lehel.

Meie õpete töökeeleks on eesti keel, eraldi tõlget organiseeritud ei ole. Osad kursused on inglise keeles, harvem vene keeles (seljuhul on välja toodud muu töökeel või on koos tõlkega). Loodame tulevikus muutuda paindlikumaks keelte suhtes.

Jah, meil õpib inimesi ka kaugematest nurkadest, nii Saaremaalt, Pärnust kui Ida-Virumaalt. Võimalik on tulla kohale kas oma transpordi või ühistranspordiga. Väiksema koolina me üldjuhul majutust ei paku, aga võimaluse korral püüame vastu tulla.  Kui asud Lõuna-Eestis, siis on võimalik liituda meie Tartu kooliga.

Hindamise vorme on erinevaid ja see on kirjas iga õppeaine kavas.

Lugeda saab täpsemat SIIT

Administratiivküsimused

Jah, täpsema info parkimiskorraldusest saad SIIT

Meie Tallinna kool asub Põhja-Tallinnas vähem kui 5-10 min jalakäigu kaugusel Baltijaamast ja Loomelinnakust.  Meie Tartu kool asub samades ruumides Tartu Maarja kooliga. Lähemalt SIIT.

Osade kursuste puhul tellime me kohapeale toitlustuse, kuid alati on võimalus külastada lähedal asuvaid söögikohti. Lähemalt loe SIIT.

Oleme siiralt tänulikud kui sa seda teeksid. Hetkel palume Sul tagasisidet anda meile kirjutades info@krautman.ee pealkirjaga “Tagasiside”.

Üles
Monday to Friday 09:00 - 20:00 hrs
Saturday 09:00 - 18:00 hrs
Sunday 09:00 - 18:00 hrs