'

Koolist

Koolist ja toitlustus

Alar Krautmani Terviseakadeemia on täiendõpet ning massaaži- ja loodusteraapiate kutseoskusi andev kool täiskasvanutele. Alar Krautmani Terviseakadeemia OÜ on Eesti Töötukassa koolituspartner.

Kooli üks väljund on valmistada ette õpilasi massaaži ja loodusteraapiate kutseeksamiks ning teine väljund on anda täiendkoolitusi massaažiteraapiates ja ka üldisemalt tervisealaseks täiendamiseks. Püüame säilitada tasakaalu akadeemiliste teadmiste ja inimese holistilise käsitluse vahel. Meie koolis on professionaalne meeskond ja pingevaba õhkkond. Kooliruumid asuvad Tallinnas ja Tartus, vajadusel õpetame ka mujal Eestis ja välismaal. Püüame kaasata üha enam oma pakutavatel õppetöödel välismaa külalislektoreid, et pakkuda laiemat maailmavaadet ja tarkusi teiste riikide õppejõududelt.

Terviseakadeemias on võimalik õppida järgmisi erialasid:

-klassikaline massaaž

-eesti pärimusmeditsiin

-idamaade meditsiin

Õppimine toimub kaugõppe vormis ja kestab kaks aastat (intensiivõppes 1 aasta). Õppida on võimalik nii Tallinna kui ka Tartu osakondades. Teie õppimise eest koolis kannab hoolt meie koolipere.

Meie koolis õpetavad kogenud õpetajad, kelle kohta leiad infot SIIT. Jälgi ka meie kooli viimaseid uudiseid ja artikleid ning kõik täpsed kontaktandmed leiad kontaktide lehelt.

Toitlustus

Väljas – lähedal asuvad kohvikud, restoranid*

Vaata kaardilt söögikohtasid meie Tallinna osakonna läheduses SIIT
Vaata kaardilt söögikohtasid meie Tartu osakonna läheduses SIIT

Soovitusi Tallinnas:

  • Torokse Talupood-Kohvik (Soo 26, otse paremale üle tee nurga peal)  – kohapeal valmivad imehead kodused toidud.
  • Sesoon (Kotzebue 18, umbtänavast sisse ja nurga peal) – Kalamaja kohvik uue asukohaga.
  • Si Si Sushi Kalamaja (koolist kohe üle tee) – Aasia toidud ning muidugi maitsev sushi.
  • Uulits Kalamaja (Soo 1b/6) – vahetus läheduses Põhja Rimiga superiga.

Lähedal asuvas Balti jaama turumajas on nii värsket toidukraami kui teisi mõnusaid väiksemaid toitlustuspakkujaid. Meie koolimaja ei jää kaugele ka Telliskivi Loomelinnakust.

Soovitusi Tartus:

  • Kohvik-lokaal Grace Cafe (Puiestee 73a)
  • Sangari  vabriku kohvik-söökla (Sõpruse puiestee 2)
  • Kõverkiosk (Jaama 68a)

Kohapeal**

Meil on tore ja muhe kokatädi Elo, kes pakub nii suppi, praadi kui ka magustoitu. Veganit otseselt ei paku, aga osad toidud on taimetoidud (kuigi võib sisaldada sisaldab piima, muna, juustu). Tema käe all valmivad kodused toidud põneva aktsendiga ja taskukohase hinnaga. Tasumine kohapeal. Ta käib meil ka üritustel kaasas ja on meile külge kasvanud (heas mõttes).

 

* täpsemat infot küsida õppetöö päeval kui söögipaus

**osade kursuste puhul (anname meili teel varasemalt teada)