Terviseakadeemiast

Alar Krautmani Terviseakadeemia lugu

Olen kõik kursused ja erialad loonud selliselt, et kui ma ise tahaksin koolis midagi õppida, siis see olekski mu oma koolis olemas.

Meie hubane Terviseakadeemia on koolitanud massööre ja loodusravi terapeute juba 20 aastat. Teame, et samavõrra oluline nagu on õppija individuaalne areng on ka oskus olla terve ja õnnelik.

Tegelikult on meie kooli eesmärk lihtne – töötame selle nimel, et ennetus-, traditsiooniline- ja loodusmeditsiin on Eestis levinud ja siin leidub häid spetsialiste. Meie püüdlus ja eesmärk on kõik need aastad ikka sama – terve ja õnnelik inimene.

Siin koolis on Eestis ainukesena võimalus õppida Eesti pärimusmeditsiini ja Mana teraapiat, mida õpetavad Eesti parimad oma ala spetsialistid. Peame oluliseks hoida õpingute teaduslik ja vaimne pool tasakaalus.

Kõik sai alguse sellest, et
Kogenud spordimassöörina märkas Alar, et füüsiliste vigastuste taga on alati midagi rohkemat – keha mäletab ja meie meeled on kehaga seotud. Siit kasvas esiti välja huvi eestlaste pärimusmeditsiini vastu, mis viis Alari aastakümneid kestvale õpetuste kogumisele kodust ja välismaalt. Kuid teisalt hakkas siit välja kooruma ka vajadus tundma õppida hoopis idamaade meditsiini, et toetada keha vabanemist ja tervenemist.

Täna koondab meie kooli oma alade parimaid õpetajaid, olles ka kogukonnaks ja kohtumispaigaks avatud maailmavaatega inimestele. Anname erialade ja kursuste kaudu teadmisi, kuidas olla ise terve ning koolitada välja missioonitundega tervisespetsialiste ja terapeute, kes aitavad kiires elutempos jääda terveks ja säilitada vaimset tasakaalu ning korrigeerida juba tekkinud probleeme.

Üles
Monday to Friday 09:00 - 20:00 hrs
Saturday 09:00 - 18:00 hrs
Sunday 09:00 - 18:00 hrs