'

SISSEASTUJALE

Erialaõpe alustab taas septembrikuus!

UUS õppeaasta algab septembris 2020.


Kui soovid avastada oma võimalusi ja leida tee tervikliku eluviisi juurde, siis Alar Krautmani Terviseakadeemia on just Sulle. Individuaalne lähenemine ja holistiline õpe avab maailma, kus kõigepealt tervened ise, et seejärel saaksid õppida teisi tervendama.

Meie koolis on tähtsal kohal ennetusmeditsiin ning uskumus: selleks, et teisi aidata, peab uskuma tervisesse ja olema sisemiselt õnnelik. Leiame iga õpilase tugeva külje, mida arendada ja alustame kõige olulisemast – juurtest.

Võtame vastu uusi õpilasi järgmistele erialadele:

-Klassikaline massaaž – kandideerimine kevadel
-Eesti pärimusmeditsiin – kandideerimine kevadel
-Idamaade meditsiin – kandideerimine kevadel

Erialade kohta loe lisaks SIIT.

Need erialad kuuluvad Eesti Tervishoiu valdkonda, kaks viimast eriala on kinnitatud Riigi Statistikaameti järgi Tervishoiusüsteemi valdkonnas loodusravi valdkonna tippspetsialistiks (ametite klassifikaatoris (ISCO 08) on terapeudid registreeritud koodiga 2230 kui Täiendmeditsiini ja loodusravi tippspetsialistid (vastab Euroopa kvalifikatsiooniraamistikule EQF 6).

Meie erialade sisus on akadeemiline- ja loodusmeditsiin võrdse kaaluga ning kõikide erialade lõpetades väljastatakse tunnistus või tõend. Tunnistus väljastatakse õpiväljundite omandamisel miinimumtasemel ning eksami sooritamisel vähemalt 75%. Tõend väljastatakse auditoorsetel ja praktilistel kursustel osalemisel.

Oleme Töötukassa koolituspartner. Koolitusel osalemine tuleb eelnevalt kokku leppida oma töövahenduskonsultandiga. Loe täiendavalt Eesti Töötukassa kodulehelt.

Õpingute alustamiseks vajame järgmisi dokumente:

  1. AVALDUS (palun laadige see alla ning täitke ära)
  2. CV
  3. dokumendi formaadis foto
  4. isikut tõendava dokumendi koopia
  5. tunnistuste koopiad varem läbitud õppekavasse kuuluvate ainete kohta (kui neid on).

Saatke täidetud avaldus koos teiste dokumentidega aadressile info@krautman.ee
Seejärel võtame Teiega esimesel võimalusel ühendust!

Lisainfo telefonil  5517157 (E-R 10-18, v.a riiklikud pühad)