Sisseastumine

Oled oodatud liituma erialaõppega

Kui soovid avastada oma võimalusi ja leida tee tervisliku eluviisi juurde, siis oled oodatud Alar Krautmani Terviseakadeemiasse. Individuaalne lähenemine ja holistiline õpe avab maailma, kus kõigepealt tervened ise, et seejärel õppida tervendama teisi. Terviseakadeemias on tähtsal kohal ennetusmeditsiin ning uskumus: selleks, et teisi aidata, peab uskuma tervisesse ja olema sisemiselt õnnelik. Leiame iga õpilase tugeva külje, mida arendada.

Uued erialaõppe rühmad alustavad septembris 2024:

  • Klassikaline massaaž (2 aastat)
  • Klassikaline massaaž (1 aasta, intensiivprogramm)
  • Shiatsu ( 2,5 aastat)
  • Mana teraapia ( 1 aasta)
  • Pärimusmeditsiin (2 aastat)
  • Ennetusmeditsiin (2 aastat)
  • Idamaade meditsiin (2 aastat)

Erialad

Erialade tavaõppe (2-aastat) kursused toimuvad tavaliselt kahel nädalavehtustel kuus ja hõlmavad vahel ka mõningaid pikemaid õppelaagreid või väljasõite.

Kursused

Lühikursustest saab osa võtta aastaringselt. Lühikursused kestavad enamasti kaks päeva, kuid on ka pikemaid, mis kestavad kuni kuus nädalavahetust. Õppetöö toimub tavapäraselt laupäevast pühapäevani, kui tunniplaani ei ole märgitud teisiti. Kõik koolituspäevad algavad kell 10 ja lõpevad kell 17. Laagrite ja väljasõitude päevad on pikemad. Neile, kes tulevad väljastpoolt Tallinna või Tartut, pakume majutusvõimalust Terviseakadeemia ruumides.

Intensiivõpe

Üheaastase intensiivõppe programmis toimuvad kursused sagedamini (keskmisel 3-4 nädalavahetusel kuus), sh. laagrid ja väljasõidud.

 

Lõpetamine

Erialad kuuluvad Eesti Tervishoiu valdkonda. Eesti Pärimusmeditsiini ja Tai Traditsioonilise Meditsiini spetsialist on kinnitatud Riigi Statistikaameti järgi Tervishoiusüsteemi valdkonnas loodusravi tippspetsialistiks. Ametite klassifikaatoris (ISCO 08) on terapeudid registreeritud koodiga 2230 kui Täiendmeditsiini ja loodusravi tippspetsialistid, vastab Euroopa kvalifikatsiooniraamistikule EQF 6.


Terviseakadeemia koolituste ja kursuste lõpetajatele väljastatakse tunnistus või tõend. Tunnistus väljastatakse õpiväljundite omandamisel miinimumtasemel ning eksami sooritamisel vähemalt 75%. Tõend väljastatakse auditoorsetel ja praktilistel kursustel osalemisel ning kui osa lõpetamise tingimusi on täitmata.

Õpe on avatud kõigile soovijatele, kutsetunnistuse eelduseks on keskharidus. Õppetöö toimub enamasti Tallinnas aadressil Vana-Kalamaja 9a. Õppelaagrid ja väljasõidud toimuvad üle Eesti.

Oleme Töötukassa koolituspartner. Kursustel osalemine tuleb eelnevalt kokku leppida Terviseakadeemiaga ning oma töövahenduskonsultandiga. Osaleda saab nii üksikkursustel kui intensiivõppes. Loe täiendavalt Eesti Töötukassa kodulehelt.

Küsi lisainfot

E.-mail: info@krautman.ee
Telefon: +372 5517157 (E-R 9-17, v.a riiklikud pühad )
Üles
Monday to Friday 09:00 - 20:00 hrs
Saturday 09:00 - 18:00 hrs
Sunday 09:00 - 18:00 hrs