'

SISSEASTUMINE

Oled oodatud liituma akadeemia erialaõppega!

Avatud on registreerimine klassikalise massaaži, Eesti Pärimusmeditsiini, idamaade meditsiini ja shiatsu erialaõppesse.

Uus kursus alustab 4. septembril 2021. Tavaõppe kursused toimuvad keskmiselt 2 korda kuus nädalavehtustel. Kui valid internsiivõppe, siis sagedamini. Täpsemat infot kursuste toimumise aegade kohta saab siit. Tunniplaani kohta saate küsida õppesekretäride käest.

Õpe on avatud kõigile soovijatele, kel on keskharidus ja vanust 18 aastat. Õpe toimub enamasti Tallinnas aadressil Vana-Kalamaja 9a ja Tartus aadressil Puiestee 126/2. Osa õpet on korraldatud väljasõitudena või laagri vormis.

Lühikursused kestavad enamasti 2 päeva ja pikemad eriala ained kuni 10 nädalavahetust.  Õppetöö toimub enamasti laupäevast pühapäevani, kui tunniplaani ei ole märgitud teisiti (vahel ka reedeti).  Kõik koolituspäevad algavad enamasti kell 10 ja lõpevad kell 17. Neile, kes tulevad väljastpoolt Tallinna või Tartut, pakub akadeemia tasuta majutusvõimalust kooli ruumides.


Kui soovid avastada oma võimalusi ja leida tee tervikliku eluviisi juurde, siis Alar Krautmani Terviseakadeemia on just Sulle. Individuaalne lähenemine ja holistiline õpe avab maailma, kus kõigepealt tervened ise, et seejärel saaksid õppida teisi tervendama.

Meie koolis on tähtsal kohal ennetusmeditsiin ning uskumus: selleks, et teisi aidata, peab uskuma tervisesse ja olema sisemiselt õnnelik. Leiame iga õpilase tugeva külje, mida arendada ja alustame kõige olulisemast – juurtest.

Võtame vastu uusi õpilasi järgmistele erialadele (õppekavad ja õppemahud):

  • Klassikaline massaaž
  • Eesti pärimusmeditsiin
  • Idamaade meditsiin

Erialade kohta loe lisaks SIIT.

Õppemaksu kohta leiad info SIIT.

Kooli vastuvõtu info leiad SIIT.

Need erialad kuuluvad Eesti Tervishoiu valdkonda, kaks viimast eriala on kinnitatud Riigi Statistikaameti järgi Tervishoiusüsteemi valdkonnas loodusravi valdkonna tippspetsialistiks (ametite klassifikaatoris (ISCO 08) on terapeudid registreeritud koodiga 2230 kui Täiendmeditsiini ja loodusravi tippspetsialistid (vastab Euroopa kvalifikatsiooniraamistikule EQF 6).

Meie erialade sisus on akadeemiline- ja loodusmeditsiin võrdse kaaluga ning kõikide erialade lõpetades väljastatakse tunnistus või tõend. Tunnistus väljastatakse õpiväljundite omandamisel miinimumtasemel ning eksami sooritamisel vähemalt 75%. Tõend väljastatakse auditoorsetel ja praktilistel kursustel osalemisel.

Oleme Töötukassa koolituspartner. Koolitusel osalemine tuleb eelnevalt kokku leppida oma töövahenduskonsultandiga. Loe täiendavalt Eesti Töötukassa kodulehelt.

Palun küsi lisainfot telefoni või e-posti teel info@krautman.ee 5517157 (E-R 10-18, v.a riiklikud pühad).