Sõbrad

Tervisetooted kauplus

Meie õpilastele on nende tooted -20% (küsi lisainfot meie käest).

Tervise-, ilu- ja massaažitoodete jae- ja  hulgimüügiga tegelev ettevõte, mis pakub tervislikke ja tervist tugevdavaid tooteid. Esindatud on tuntud kaubamärgid nagu näiteks Frantsila loodustooted, Tervaskanto tõrvatooted, Lehtopeat turbatooted, Hari Treasure ayurveda teed. Füüsiline pood asub Mustika Keskuses, Mustamäel.

Leiger ravimuda

Siit leiab Hiiumaal Kassaris Käina lahe maardlast pärinevat sertifitseeritud ravimuda ja sellest valmistatud ravimudatooted, mille kaevandamiseks on väljastatud ettevõttele

Keskkonnaministeeriumi kaevandamisluba. Ettevõtte bränd kannab Hiiumaa vägilase ja rahvaravitseja järgi nime „Leiger“.


Käina lahe „Leiger“ ravimuda kvaliteet on teaduslikult tõestatud: Eesti ravimudadest on see ökoloogiliselt kõige puhtama koostisega ja ei sisaldada kahjulikke lisandeid. Omadustelt on see ravimuda unikaalne, sisaldades rikkalikult mineraalaineid, mikroelemente, bioaktiivseid aineid, humiinaineid, fulvohappeid, rasvhappeid jt, mis uuendavad rakke, kiirendavad ainevahetust, väljutavad jääkaineid, tasakaalustavad organismi bioloogilisi protsesse, taastavad naha pehmuse ja niiskuse sisalduse.


Nende tooteid kasutatakse meditsiinis, saunas, kosmeetikas ja massaažil.

 

Medifur Tervisekaubad

Täpsusta allahindluse % enne info@krautman.ee
 
Medifur müüb e-poes massaažilaudu, kõikvõimalikke massaažitarvikuid, seljavenituspinke ja muid seadmeid. Pakuvad ka massaažilaudade remonti, hooldust ja polsterdamist, kodumasinate remonti ja hooldust ning müüvad vajalikke tarvikuid ja varuosi, lisaks pakuvad seadme- ja toidukoolitusi.

Pärimusmeditsiinikeskus Maavägised

Meie koolivilistlaste pärimusmeditsiinikeskus Tallinnas, kus saad oma keha ja vaimu väele jõudu anda traditsiooniliste teraapiate abil: saunarituaalid, saunateraapia, vana-Eesti soonetasumine, meeteraapia, kuputeraapia, verikuputeraapia, massaažiteraapia, kõhumassaaž ehk vistseraalteraapia, kaaniteraapia, looduslikud keha- ja näohoolitsused ja holistiline regressiooniteraapia.


Lisaks pakuvad nad teraapiatubade renti ning ökokosmeetika (kreemid, salvid, tinktuurid). Maavägised asuvad Viimsis terviseskeskuses Harmoonikum ja Tallinna pärimusmeditsiinikeskuses Maavägised.


Teeme Maavägistega koostööd ka õpilaste praktikumideks.

Üles
Monday to Friday 09:00 - 20:00 hrs
Saturday 09:00 - 18:00 hrs
Sunday 09:00 - 18:00 hrs