ERIALAD

Alar Krautman terviseakadeemia ornament (16)
Füsioteraapia-taastusravi tüüpi inimene.

Kui soovid õppida tegema massaaži lähtuvalt lihaste tundmisest ja lihasdiagnostikast, läbides palju erinevaid massaažiliike, mille hulka kuulub ka spordi- ja lastemassaaž, siis see eriala on justkui sulle loodud. Meie koolil on oma väljatöötatud spetsiifiline tehnika, mida on kõrgelt hinnatud.

Klassikaline massaaž

Klassikaline massaaž on eelkõige inimese anatoomiat ja füsioloogiat arvestav massaaž, mille olulisim toime on tugiliikumiselundkonna, vere- ja lümfiringe korrastamine.

See on tuntud kui rootsi massaaž, kuid enamasti tehakse seda nii Rootsi, Soome, Vene kui muude koolkondade seguna.

Meie koolil on oma väljatöötatud spetsiifiline tehnika, mis on saanud klientidelt väga kõrge tunnustuse.

Alar Krautman terviseakadeemia ornament (10)
Sissepoole vaatav/maailma tunnetav – looduse ja eesti maarahva tarkusesse uskuv inimene.

Kui soovid õppida inimesi nõustama ja suunama läbi maarahva tarkuste; mõista kuidas kasutada efektiivselt sauna, loitsusid, hiisi, raviallikaid, ravimtaimi, kaane, soonetasumist ehk Vana-Eesti massaaži inimeste aitamiseks, siis see eriala on justkui sulle loodud. Eesti pärimusmeditsiin on ainuke süvendatud loodusravi õpe Eestis, mis on välja töötatud Alar Krautmani eestvedamisel ning on saanud abivajatelt ja meie endi õpilastelt väga kõrge tunnustuse.

Eesti pärimusmeditsiin

Eesti pärimusmeditsiin on eestlaste (maarahva) pärimusel baseeruv looduslik raviviis, mis on ajaproovile vastu pidanud ja kohandatud tänapäeva oludele.
Eesti loodusterapeut nõustab pärimusliku elulaadi ja eluviiside osas ja kasutab oma töös mitmesuguseid loodusravi viise.

Kui sinus on tugev soov saada meie oma iidse rahvameditsiini tundjaks, siis oled õiges kohas, sest õpetame Eestis ainsana Pärimusmeditsiini pikka erialõpet, millega kaasneb kutsetunnistus. Loe juurde, mida kujutab endast Pärimusmeditsiin SIIT.

Alar Krautman terviseakadeemia ornament (15)
Meditatiivne-jooga tüüpi inimene.

Kui soovid õppida tegema pehmeid energeetilisi massaaže, nõustama/suunama abivajajaid lähtuvalt idamaade diagnostikast, läbides Hiina, Tiibeti, Tai meditsiini, Ayurveda, meditatsioonipraktika ja olemuselt hästi sobituvat Hawaii meditsiini, siis see eriala on justkui sulle loodud. Meil on palju ainulaadseid massaaže ja tehnikaid, mis on saanud väga hea tagasiside.

Idamaade meditsiin

Õpe keskendub Idamaade pehmetele ja energeetilistele massaažidele, jooga ja meditatsiooni-praktikatele ning oma keha süvatasandite tundmaõppimisele.

Põhjalikult keskendutakse Tai loodusteraapiate saladustesse, ajurveedalisele maailmakäsitlusele ja tantra olemusse.

Kuigi Hawaii meditsiin ei ole Idamaa süsteem, siis tema kuulus andestamiskunst koos daoismile sarnase kulgemise ja ravitarkustega annab ta Idamaade mosaiiki justkui viimase vääriskivitüki.

Alar Krautman terviseakadeemia ornament (5)
Holistilise maailmapildiga inimene.

Kui soovid õppida tegema pehmeid energeetilisi massaaže, nõustama/suunama abivajajaid lähtuvalt idamaade diagnostikast, läbides Hiina, Tiibeti, Tai meditsiini, Ayurveda, meditatsioonipraktika ja olemuselt hästi sobituvat Hawaii meditsiini, siis see eriala on justkui sulle loodud. Meil on palju ainulaadseid massaaže ja tehnikaid, mis on saanud väga hea tagasiside.

Mana

Mana on energiakeskuste korrastamise tehnika, keskendudes kehapiirkondadele ja energiakeskuste korrastamisele. See on ka massaažiliik, mis võimaldab läbi füüsilise ja energeetilise keha vabastamise olla teejuhiks emotsioonide avamisele. Keda on vastuvõtlik energia sagedustele ja sellega seonduvad füüsilised organid on väljundid vaimsel ja emotsionaalsel tasandil. Kogu tsükli lõpetanu saab teadmised ja oskused nii enda kui kliendi (partneri) keha energiasüsteemi korrastamiseks.

Mana Teraapia on Idamaade meditsiinist ning filosoofiatest inspireeritud ning Alar Krautmani kohaldatud efektiivne ning võimas tehnika.

 

Alar Krautmani Terviseakadeemia on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Oleme loonud üheaastased intensiivkursused, õppekavadega saate tutvuda SIIT.

Töötukassa klientidel on võimalik koolitusel osaleda, kasutades sellekskoolituskaarti. Töötukassa hüvitab koolituskaardi raames kliendi koolituskulu kuni 2500 eurot. Koolitusvajadus selgitatakse välja koostöös Töötukassa konsultandiga. Kui koolitusvajadus on põhjendatuks hinnatud ja konsultant on töötule võimaldanud koolituse koolituskaardiga, on töötul õigus valida endale vajalik koolitus. Koolitusele registreerides tuleb eelnevalt teada anda, et soovite kasutada Töötukassa koolituskaarti, lisades registreerimisvormi kas kliendikaardi number või oma isikukood.

Rohkem infot Töötukassa koolituskaardi kohta leiate SIIT.

Üles
Monday to Friday 09:00 - 20:00 hrs
Saturday 09:00 - 18:00 hrs
Sunday 09:00 - 18:00 hrs