'

Hawaii Lomi Lomi Nui massaažikursus

Map Unavailable

Kuupäev/kellaaeg
Kuupäev(ad) - 04/12/2021 - 30/01/2022
10:00 - 18:00


Hawaii Lomi Lomi Nui massaažikursus

Lomi Lomi Nui bioenergeetiline massaaž hõlmab endas palju erinevaid tervendustehnikaid nagu lõdvestav massaaž, akupunktuur, refleksoloogia, bioteraapia, reiki. Sellel koolitusel õpid sa, kuidas viia läbi Lomi Lomi Nui massaaži seanssi. Kuidas kasutada oma käsi, küünarnukke ja käsivarsi, oma hingamist, keha voolavat liikumist, et imiteerida ookeani tõusu ja mõõna, erinevaid elemente loodusest – õhu, tule, vee ja maa energiat. Lisaks massaažitehnikate õppimisele läbi massaaži tegemise ja vastuvõtmise, piilume ka Hawaii šamanistlikusse filosoofiasse Hunasse, mille mõistmine on oluline osa Lomi Lomi massaažist.

ÕPPEKAVARÜHM: Teraapia ja taastusravi

ÕPPE EESMÄRK: anda teoreetilised teadmised ja praktilised oskused Lomi Lomi Nui bioenergeetilise massaaži läbiviimiseks.

ÕPIVÄLJUNDID: kursuse lõpuks õppija oskab teha Lomi Lomi Nui massaaži, rakendades vastavaid teadmisi ja oskusi; analüüsib tehtud massaaži tulemusi; täidab dokumentatsiooni tehtud tööst. Teab massaaži näidustusi ja vastunäidustusi.

SIHTGRUPP: massaažiõpilased, massöörid, terapeudid; inimesed, kes soovivad midagi uut õppida.

ÕPPE SISU: õpe koosneb teoreetilisest ja praktilisest osast, et anda teadmisi Lomi Lomi Nui massaažitehnikatest.

ÕPPE ALUSTAMISE TINGIMUSED: kursus ei vaja eelnevaid baasteadmisi.

ÕPPEMAHT: 40h (millest 32h on auditoorne ja praktiline; 8h iseseisevat õpet)

KURSUSE AJAKAVA:
I osa 04.-05.12.2021
II osa 29-30.01.2022

Laupäeval 10.00 – 17.00 (lõuna kell 13.00-14.00)
Pühapäeval 10.00 – 17.00 (lõuna kell 13.00-14.00)
* Hind ei sisalda lõunasööke

ÕPPEVAHENDID: Konspekt ja kursusel vajaminevad vahendid. Kursusel osalejatel palume kaasa võtta 2 sarongi (suurem pehme puuvillane kangas sobib ka. Tuleb arvestada, et sarongid saavad õliseks).

ÕPPEMEETOD: teoreetiline õpe ettekandega ja praktiline õpe üksteisel.

ÕPPEKESKKOND: Vana-Kalamaja 9a, Tallinn. Õpperuumid vastavad tervisekaitse ja -ohutusnõuetele.

ÕPPEKEEL: eesti keel

KOOLITAJA: Meeli Lass.

Meeli endast: 2013-2014 läbisin Sisemise Tarkuse kooli “Universus” kursused „Oma tegelike võimete avastamine“ ning „Enese ja teiste tervendamine“. Universuses avastasin enda jaoks ka vabastava hingamise praktika, millega praegugi regulaarselt tegelen. Hetkel õpin ka Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemias hingamisterapeudiks.

2016 aastal lõpetasin Krautmani massaaži- ja terviseakadeemia, kus õppisin idamaade loodusterapeudiks. Keskendun Idamaade pehmetele ja energeetilistele massaažidele. Mulle sobib holistiline vaade tervendamisele. Inimese keha, meel, hing ja vaim on kõik omavahel seotud. Kui kuskil tekib tõrge, on häiritud kogu süsteem ning ei ole võimalik ravida ühte ilma et teised mõjutatud saaksid.

Tutvu meie koolitajate põhjaliku kvalifikatsiooniga SIIN.

LÕPETAMISE TINGIMUSED: kursuse kõigil õppepäevadel osalemine.

ÕPINGUTE ALUSTAMISE TINGIMUSED: Registreerumine kursusele alloleva vormi kaudu või e-maili teel info@krautman.ee ning ettemaksu tasumine (ühe mooduli ulatuses).

VÄLJASTATAV DOKUMENT: kursusel osalejatele väljastatakse tõend

HIND: Kursuse hind on 400 EUR.

Kohtade arv on piiratud!

LISAINFO JA REGISTREERIMINE: E-mail: info@krautman.ee või tel: 5517157