Massaažipäevad

Massaažipäevad

Map Unavailable

Kuupäev/kellaaeg
Kuupäev(ad) - 08/08/2024 - 11/08/2024
10:00 - 18:00


Aeg: 8.-11.08 08.2024

Tartus 8.-10.august , Soola 1A, 3. korrus,  SK Massaažituba

Tallinnas 9.-11.august , Vana-Kalamaja 9A


Massaažipäevade ajal ootame teid nautima mõnusat massaaži või teraapiat neljapäevast pühapäevani, mil avame Terviseakadeemia uksed kõigile soovijatele. Meie praegused lõpetajad ja õpilased pakuvad erinevaid massaažiliike ning meie koolimaja on muutunud väikesteks hubasteks teraapiaruumideks.

Massaažipäevade valikus on:

 • klassikaline massaaž– on levinuim massaaž, mis mõjub tasakaalustavalt psüühikale, lõõgastavalt lihaskonnale, aktiveerivalt lümfi- ja vereringele ning immuunsüsteemile tõstes keha vastupanuvõimet haigustele.
 • ravimassaaž -see erineb tavamassaažist selle poolest, et keskendutakse rohkem probleemsetele kehapiirkondadele.
 • Eesti massaaž – on Eesti pärimusmassaaž (soonetasumine), mis tugineb vanade eestlaste tervendamistarkusel. Oma olemuselt on Eesti massaaž tugevam kui klassikaline õliga massaaž, kuid samal ajal on see ka pehme ja uinutava rütmiga.

 • refleksoloogia – ehk tsooniteraapia on teraapiavorm, kus käsitletakse keha erinevates osades olevaid piirkondi ehk elundite, kudede või keha toimingute peegeldusi. Teraapia põhineb mõttemallil: osa peegeldab tervikut, kus näiteks jalalaba, kõrvalest või käelaba omavad terviklikku tsoonide peegeldussüsteemi kogu inimese kehast.
 • aroomimassaaž – ühendab endas klassikalise massaaži kerged pindmised silumisvõtted ja taimede eeterlike õlide raviomadused.
 • Tai jalamassaaž – algab lõõgastava jalavanniga ning massaaži ajal kasutatakse rohkelt salve ja õlisid. Sellest on kasu, kui sind kimbutavad: kõhukinnisus, põiepõletik, peavalu, migreen, neeruhaigused, sapikivid, põskkoopa põletik, stress, valulikud lihaspinged.
 • spordimassaaž –  on mõeldud inimesele, kes on kehaliselt aktiivne või tegeleb kindla spordialaga. See on tugevam kui klassikaline massaaž ning selles kasutatakse rohkem venitusi ning liigesliikuvust parandavaid võtteid.
 • massaaž jalgadega – tugevatoimeline massaaž kus suuremad lihased töödeldakse läbi jalgadega.
 • kupu teraapia – erinevateks vormideks on kupumassaaž ja kuppude jätmine kehale 5-10 minutiks. Eesmärk on panna energiad ja veri liikuma.
 • lümfimassaaž – on nahka ja nahaaluseid kudesid mõjutav õrn pindmine ravimassaaž lümfiringe stimuleerimiseks, jääkainete eemaldamiseks.
 • segmentmassaž -eesmärgiks on mõjutada närvisüsteemi kaudu lihaste, liigeste ja siseorganite tööd, sealhulgas leevendada valu. Kasutab nii klassikalise massaaži võtteid, kui ka spetsiaalseid segmentaarseid võtteid.
 • närviteede massaaž – on pehme kehakäsitlus, kus mõjutatakse närviühendusi kindlas järjekorras ja meditatiivsel viisil. On suurepärane keha pingetest vabastaja ja vabastab ajus ka “vanu mustreid”, mis ei peaks enam meie psüühikat mõjutama.
 • siseelundite teraapia – spetsiifiline ravimassaaž on suunatud otseselt kõhuõõne elundite ainevahetuse parandamisele. See teraapia seisneb rindkere ja kõhuõõne organitele surve, vibratsiooni, venituse vm käelise mõjutuse tekitamisel, siseelundite korrastamise eesmärgil.
 • käe-ja rinnamassaaž – annab imelise võimaluse kogeda iidsetel Siiami raviliinidel põhinevat massaaži. Masaaž koos liinide töötlusega annab sügava lõõgastuse ja mõjutab käe refleksoloogilisi punkte. Masseerides rinna punkte ja tehes pehmet voolavat massaaži saab mõjutada inimese kogu keha lõdvestust, meeleolu ja avatust.
 • Champi peamassaaž- on pehme ja mõjub lõõgastavalt. Lõdvestab üldiselt, leevendab peavalu, õlavöötme pingeid, väsinud silmi ja kohinat kõrvades.
 • Abhanga massaaž – Ajurveeda meetodil põhinev massaaž. Massaažis mõjutatakse ayurvedas kirjeldatud marma (energia) punkte ja seetõttu on see  hea haiguste ennetamiseks ning kehalise ja vaimse harmoonia saavutamiseks. Massaažis kasutatakse õrna silitamist ja soojendavat hõõrumist rohke õliga.
 • Meemassaaž – aitab tõhusalt võidelda tselluliidiga ja puhastab nahapoore. Mett kasutatakse kleepainena, mille abil on võimalik organismist eemaldada “saastunud” energiat.Massaaži toimel puhastuvad energiakanalid ja energia hakkab neis jälle vabalt voolama, paraneb vereringe naha aluskihtides ja lihastes. Mesi seob mürke ja kiirendab nende väljaviimist organismist.
 • Lomi-Lomi massaaž –  Havai päritolu õlimassaaž algab taotlusega inimese tervendamiseks ja tema elukäigu heaks. Massöör kasutab liikumist, hingamist, rütmi ja pikki ning voolavaid liigutusi mööda keha üles, alla ning ümber keha. Seansi käigus mõjutatakse meridiaane, lihaseid, tehakse kergeid venitusi ning manipulatsioone liigestele.

See on hea võimalus kogeda uusi ja põnevaid massaažiliike ning tutvuda koolimaja ja -perega.

Teraapiate hinnad:

50 min. – 15 eurot

80 min. – 22 eurot

110 min. – 30 eurot

Materjalide eest tuleb juurde maksta: aroomimassaaž 3.- ja meemassaaž 5.-.

Registreeruda saab telefonil: 5133732

Oled väga oodatud!

Üles
Monday to Friday 09:00 - 20:00 hrs
Saturday 09:00 - 18:00 hrs
Sunday 09:00 - 18:00 hrs