Närviteede massaaži kursus

Närviteede massaaži kursus

Map Unavailable

Kuupäev/kellaaeg
Kuupäev(ad) - 31/03/2023 - 02/04/2023
00:00


 

31.03 – 02.04.2023 Närviteede massaaži kursus

Õpetaja: Alar Krautman

Toimumiskoht: Vana-Kalamaja 9a, Tallinn

Toimumisaeg:  31.03 ja 01.04 – 10:00-18.30, 02.04 – 10:00-17:00

Hind: 200 eurot, sh KM


Närviteede massaaž – seda Eestis vähe levinud massaaži tuntakse Soomes hermorata nime all. Antud massaaživiis on äärmiselt rahustav ega tungi sügavale kudedesse, tänu millele on vastunäidustused peaaegu olematud (ei sobi vaid rasedatele ja operatsioonijärgselt). Vaatamata kergetele puudutustele võib ta inimeses esile kutsuda tugevaid reaktsioone. Põhjus peitub perifeerse närvisüsteemi ja akupressuuri kaudu mõju avaldamises kogu närvisüsteemile ja hormonaalsüsteemile ning nende kaudu kogu organismi enda tasakaalule ehk homeostaasile. Närviteede massaaži kohta on öeldud, et see aitab ishiase, reuma, diabeedi, paanikahäirete, unehäirete, hormonaalhäirete, südame-, maksa- ja neeruvaevuste, seede- ja toiduomastamishäirete, psühhomaatiliste ja günekoloogiliste häirete puhul ja paljude teiste häirete korral. Samuti aitab insulti läbi elanud inimestel kiiremini taastuda. Närviteede massaaži teostatakse kas matil või massaažilaual, läbi kergete riiete või lina ning massaaži kestvus on 1-1,5 tundi.

See on osa Mana teraapiast. Närviteede massaaž nõuab teatud seisundi saavutamist. Seega keskendume kursusel ka üsna palju mana väljendumisele ja keha avamisele ning oma loomeväe kasutamisele.

Õppe eesmärk: Koolituse tulemusena omab õppija oskusi närviteede massaaži läbiviimiseks.

Õpe koosneb teoreetilisest ja praktilisest osast, kus õpitakse üksteise peal massaaži võtteid. Saadakse praktilised oskused massaaži läbiviimiseks.

Õppe kogumaht:
36 akadeemilist tundi, millest 24 tundi auditoorset tööd (sh sh teoreetiline ja praktiline õpe) ja 12 tundi iseseisvat tööd

ÕPPE ALUSTAMISE TINGIMUSED: Kursusel osalemiseks ei pea omama massaaži tegemise oskust.

KURSUSE LÕPETAMISE TINGIMUSED: Õpingute lõpetamise eelduseks on osalemine 100% tundides ja hindamisülesannete sooritamine vastavalt hindamiskriteeriumitele.

ISESEISEV TÖÖ: Õppija viib läbi 3 närviteede massaaži seanssi ning koostab eneseanalüüsid tehtud massaažide kohta.

VÄLJASTATAVAD DOKUMENDID:
– Tunnistus, kui õppija on läbinud hindamise vastavalt hindamiskriteeriumitele ja saavutanud õpiväljundid.
– Tõend, kui õppija ei saavutanud õpiväljundeid, kuid osales õppetöös.

Registreeru kursusele

    Üles
    Monday to Friday 09:00 - 20:00 hrs
    Saturday 09:00 - 18:00 hrs
    Sunday 09:00 - 18:00 hrs