Hea sõber,  

meie traditsioonilised Loodusravipäevad toimuvad sellel aastal esmakordselt rahvusvahelise kursus-festivalina. 6.-9.juulil toimub festival International Manadays (IMD).

Festivalil saame tuttavaks Mana teraapiaga. Mana teraapia on saanud tarkust paljudest vanadest traditsioonidest ning kokku on põimunud põhjalik programm väekeskuste tervendamiseks. Need teadmised aitavad sul paremini ennast ja teisi mõista, elada tervemat elu ja vajadusel aidata teisi.

 • Õpime väekeskuste arhetüüpe, nende süvaolemust ja avamist.
 • Räägime sellest, miks meil väekeskused on, kuidas nad on tekkinud  ja kuidas neid avada.
 • Õpime, kuidas saada aru blokeeringutest ning kuidas hoida neid keskusi avatuna.
 • Õpime, kuidas paranda oma tervist ning elukvaliteeti.

Me ei luba, et sa saad oma väekeskused kõik avatud, aga me anname sulle võtme, kuidas seda teha ja näitame seda praktikatega.

Mida tehakse

Tavapärast õppeprotsessi on minimaalselt, me anname materjali ja eelkõige teeme koos erinevaid kehalisi ja vaimseid praktikaid, laulame, tantsime, mediteerime, saunatame, ujume ja tunneme mõnu lapsemeelsest ja vabast keskkonnast.

Festivali läbiviijad

ALAR KRAUTMAN – Mana teraapia looja ja pühendunud koolitaja, kelle missiooniks on tervem ja õnnelikum maailm. Alar on Terviseakadeemia juht, kelle kooli õpilased paistavad silma oma elurõõmu, südamlikkuse ja vaba olekuga.

PRAFUL  – Üks meie armastatumaid muusikuid, kes on õppinud chakraid ja tööd nendega. Oma imelise muusika, kohalolu ja erilise energiaga aitab ta meil tunda armastuse kohalolu ning märkamatult avaneda kõiges selles.

MARK MAGEE – Austraallasest joogi ja maailmarändur, kes on võitnud suure hulga südameid oma armastava suhtumise, suure atraktiivsuse ja sügava tunnetusega. Ta on õppinud energiatööd ja palju erinevaid teraapiaid ning praktiseerib neid juba aastakümneid.  

Lisaks on palju teisi abilisi nagu šamaan KOTKASULG, laulja VAIKE HANNUST,  hingamisterapeut MELINDA MAARJALILL ja mõned veel.  

Teraapiad

IMD ajal on võimalik kogeda erinevate maade võrratuid ravitsejaid

Info festivali kohta:

TOIMUMISKOHT: Adila heaolu ja puhkekeskus

KEEL: Festival toimub inglise keeles eesti keelse tõlkega.

MAJUTUS: On võimalus ööbida nii õdusates majakestes, toredates tubades, klämpingutes kui ka telkides. Kiirematel registreerijatel on parem valik

TOITLUSTUS: Pakume kolm korda päevas suurepärast taimset toitu. Toitlustus sisaldub festivali hinnas.

OSALUSPANUS:
Majutus ruumis/ oma telgis

kuni 15 aprill 420€ / 300€
kuni 15juuni  470€ / 350€
kuni 1.juuli    520€ / 400€

Peale registreerimist on esmane sissemaks 150€, mille õigeaegne tasumine garanteerib koha festivalil ja mis jääb loobumisel tagastamatuks ettemaksuks.

Lisavõimalusena on osalejatel võimalik jääda üritusele veel 10.-11.07, et end järel-laadida. Kursuse osa on sellega lõppenud, aga protsessid veel kestavad, samuti paljud töötoad. See aeg on rohkem nautimiseks, ujumiseks ja erinevateks rõõmsateks töötubadeks. Osaluspanus järellaadimisel on 150 € koos majutusega. Kui ööbid oma telgis, siis on hind 90 €.

Sündmusele kohale minekuks on võimalik sõitu kellegagi jagada ja vabade kohtade olemasolul kasutada ühisbussi mis väljub 05/07 kell 21.30 Alar Krautmani Terviseakadeemia juurest.

NB! FESTIVALIL ei ole lubatud tarbida alkohoolseid jooke ega teisi meelemürke.

FESTIVALI KORRALDAJA on: Eesti Pärimusmeditsiini Ühing koostöös Alar Krautmani Terviseakadeemiaga

Registreeru Mana päevadele

Sündmusele registreerumiseks tuleb täita allolev vorm ning tasuda esmane sissemaks 150€.
Järgmise makse osas saadame info meilile.

  Pangarekvisiidid:

  Makse selgitus: Manapäevad

  Ettevõtte nimi: EESTI PÄRIMUSMEDITSIINI ÜHING

  Pank: Swedbank AS

   

  Konto number (IBAN): EE192200221079297403

  Dear friend,

  we invite you to the course- festival named International Manadays (IMD) on 6. – 9. July, 2023. During this festival we will learn about Mana therapy. Mana therapy has gained a lot of its knowledge from old traditions and as an outcome we have created a complete program on how to heal the chakras.

  We will:

  • Learn about chakra archetypes and their nature
  • Talk about why we have chakras, how they’ve come to be and how to open them
  • Learn how to notice chakra blockages and how to avoid them
  • Learn how to improve our health and wellbeing
  We can’t promise that you will leave with all chakras opened and healed but we’ll gift you with a key on how to do it. During the festival we’ll walk through steps on how to do it and go through the practices together.

  What we will do:

  There won’t be a lot of standard learning, we will share the materials with you and practice different physical and mental exercises, sing, dance, meditate, swim, go to the sauna and feel joy from being in a liberating environment.

  Fesitval will be held by:

  ALAR KRAUTMAN – Creator of Mana therapy and a dedicated teacher whose mission is a healthier and a happier world. Alar is the founder of Alar Krautmans Terviseakadeemia and his students can be spotted by their joy, sincerity and liberating presence.

  PRAFUL  -One of our most beloved musicians who has studied the work of chakras and helps to open them through music. His music is a crossover and live channeling of ethnic/traditional and modern styles, drawing inspiration from indigenous folk songs, sacred chants, Indian ragas, shamanic trance, and world electronic music.

  MARK MAGEE – A yogi and an adventurer from Australia, he has won many hearts with his loving attitude towards life. He has also learned to work with chakras and a lot of different types of therapy that he has practised over 20 years.

  Among them the festival will also be held by shaman Kotkasulg, singer Vaike Hannust, breathwork therapist Melinda Maarjalill and others.

  Information about the festival:

  The place: Adila centre of wellbeing
  Language: The festival will be held in english with estonian translators
  Fee: till 15. april – 480€
  till 15. june – 530€
  till 01.july – 580€

  After your registration to the festival you are expected to pay a non-refundable fee of 150€ which will guarantee your spot at the festival.

  Accommodation: You can choose to stay in cosy cottages, shared rooms and glamping tents.
  Catering: Plant based (vegetarian) meals three times a day. This is included in the festival fee.
  Therapies: During the IMD different therapists are ready to consult you with their knowledge and skills.

  How to get there:
  Arriving by plane you are welcome from the 5/07. You can take a taxi (Bolt app, about 5-7€) and go to Alar Krautmans Terviseakadeemia (Vana- Kalamaja 9A, Tallinn). You can leave your things there and enjoy old town until 21.30. Then there’s a bus arranged to take you to Adila.
  If you arrive later than 21.30 or on the 6th in the morning, please let us know and we can organize the transport to the festival.
  After the festival the bus will take you back to Tallinn. There are two departure times:
  9/07 arrive in Tallinn at 16.30 and
  11/07 arrive at 11.00.
  Once again, you can leave your things to the Terviseakadeemia for the time that you/if you, have to wait for your flight.

  It is also possible to stay at the festival for two extra days, 10 and 11th of July. The course part of the festival will end with the festival and these extra days will be for relaxing, swimming etc. There will also be many workshops of lighter spirit. The fee for this is 150€ with accommodation.

  NB! Mana Days are free from alcohol and any other type of drugs.

  Register for Manadays!

  To register for the event, you must fill out the form below and pay an initial deposit of €150.
  We will send information about the next payment to an email.

   

   Bank details:

   Explanation of Payment: Manadays

   Company name:  EESTI PÄRIMUSMEDITSIINI ÜHING

   Bank: SWEDBANK AS

   International Bank Account Number (IBAN): EE192200221079297403

   Üles
   Monday to Friday 09:00 - 20:00 hrs
   Saturday 09:00 - 18:00 hrs
   Sunday 09:00 - 18:00 hrs