'

Lastemassaaži kursus Tallinnas

Map Unavailable

Kuupäev/kellaaeg
Kuupäev(ad) - 09/04/2022 - 10/04/2022
10:00 - 17:00


Lastemassaaž aitab lapsel lõõgastuda ja vähendab haigestumisi ning ergutab lümfi- ja immuunsüsteemi  infektsioonide vastu võitlemiseks.  Soodustab südame ja veresoonkonna ning hingamisorganite tööd ja arengut.  Esimestel elukuudel parandab ja lõõgastab lihaseid, mil laps hoiab end veel nn looteasendis. Parandab seedimisprotsesse ning aitab kaasa jääkainete ja gaaside väljutamisele. Lisaks parandab naha seisundit ning tundlikkust ja toetab lapse füüsilist arengut. Arendab lapse tajusid: liigutused, pilgukontakt, puudutus, hääl, lõhn. Soodustab sügavamat und. Parim, mida lapsevanem saab oma lapsele ka ise anda on armastav puudutus ja paitus ning kohalolu massaaži tehes.

ÕPPEKAVARÜHM: Teraapia ja taastusravi

ÕPPE EESMÄRK: anda teadmised ja oskused lastemassaaži läbiviimiseks, et tugevdada lapse immuunsust ning ergutada seedesüsteemi ning toetada lapse arengut.

ÕPIVÄLJUNDID: koolitusel osaleja omab teoreetilisi teadmisi laste immuunsuse-, lümfisüsteemi ja seedeprotsesside toimimisest. Oskab lastemassaaži põhivõtteid. Teab massaaži mõjudest lastele, massaaži vastunäidustusi ja näidustusi. Koolitusel osaleja saab praktilised oskused lastemassaaži läbiviimiseks.

KOOLITUSE SIHTGRUPP: kursus on mõeldud nii massööridele kui terapeutidele täiendõppeks kui ka tulevastele ja praegustele lastevanematele ning kõigile inimestele, keda antud teema huvitab. 

ÕPPE ALUSTAMISE TINGIMUSED: kursusel osalemiseks ei pea omama massaaži tegemise oskust.

ÕPPEMAHT JA ÜLESEHITUS: 20 akadeemilist tundi (millest 16 on auditoorne ja praktiline ning 4 iseseisev õpe).

KOOLITUSE AJAKAVA: 09.-10.04.22

Laupäeval 10.00 – 17.00 (lõuna kell 13.00-14.00)
Pühapäeval 10.00 – 17.00 (lõuna kell 13.00-14.00)
* Hind ei sisalda lõunasööke.

ÕPPEVAHENDID: konspekt ja kursusel vajaminevad vahendid. Õpilasel tuleb kaasa võtta nukk, mille peal massaaživõtteid harjutada. 

ÕPPEMEETODID: õpe koosneb teoreetilisest ja praktilisest osast, et anda teadmised laste anatoomiast ja füsioloogiast. Saadakse praktilised oskused laste lümfi- ja immuunsüsteemi ergutamiseks, seedeprotsesside stimuleerimiseks ning gaaside väljutamiseks.

ÕPPEKESKKOND: Vana-Kalamaja 9a, Tallinn. Õpperuumid vastavad tervisekaitse ja -ohutusnõuetele.

HINDAMINE: Õpingute lõpetamise eelduseks on osalemine vähemalt 75%  tundides.

ÕPPEKEEL: eesti keel

KOOLITAJA: Marika Must

Marika Must on lõpetanud M.I. Massaažikooli 2004. aastal, täiendanud ennast Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonnas füsioteraapia kursusel ning osalenud erinevatel massaažikursustel. Ühtlasi on Marika Must lõpetanud 2009. aastal Tartu Ülikooli Haridusteaduskonnas kutsepedagoogika täiendkursuse. Talle on omistatud andragoog/täiskasvanu koolitaja kutsetunnistus. Hetkel on ta OÜ-s Razoone tegutsev massöör, kes on omandanud massööri ja lastemassaažiterapeudi kutse.  2017. aastal lõpetas Marika Must  Eesti Massaaži ja Teraapiakooli füsioterapeudi assistendi eriala.

Tutvu meie koolitajate põhjaliku kvalifikatsiooniga SIIN.

ÕPINGUTE ALUSTAMISE TINGIMUSED: registreerumine kursusele alloleva vormi kaudu või e-maili teel info@krautman.ee ning ettemaksu tasumine.

VÄLJASTATAV DOKUMENT: kursusel osalejatele väljastatakse tõend.

HIND: 120 EUR

ÕPPERÜHMA MINIMAALNE OSALEJATE ARV: 8 inimest

LISAINFO: E-mail: info@krautman.ee või tel: 5517157