Suhtlusmaagia läbi tantsulise liikumise – Eeva Kallis

02.08.2019 kell 20-22 / Loodusravipäevad Joaveskil

See töötuba on koht, kus saame üksteisel aidata peegeldada oma inimlikku headust ja ka varje. Läbi ühise kogemuse usaldamisele läheneda ja nähtud-kuuldud olla. Saame kogeda toetust ja toetamist. Arendada elusust, ärksust, õppida kehakeelt vabamaks suhtluseks kõige olemasolevaga. See on kohtumine hetkega. Uurime kas suhtlemine saab olla lihtne, armastav ja lõbus?
Eeva on 25 aastat tegelenud erinevate teadlikkuse praktikatega, meditatsiooni, jooga, tantsu, vabastava hingamisega. Ta on aus, ehe ja kohalolev, andes endale ja teistele loa olla ebatäiuslikult inimlik. Läbi selle sünnib rõõm, ühendus ja elutarkus.
Eeva endast: “Pika praktika jooksul olen omandanud usu, et alati on valikus heatahtlikkus oma keha suhtes. Olen õppinud end mitte survestama motivatsiooniga ja selle asemel lubama kohalolust tulenevat inspiratsiooni end kandma ja toetama kõikides kohtumistes”.
Open Floor teadlik vabastav tantsuline liikumine kaasab kõike – tundeid, teisi inimesi, mõtteid, kirge ja piiranguid. Siis kui keha liigub, liigub kõik ja see juba tervendabki. “Liikuvale kivile sammal ei kasva”

Üles
Monday to Friday 09:00 - 20:00 hrs
Saturday 09:00 - 18:00 hrs
Sunday 09:00 - 18:00 hrs