Terviseakadeemiast

 

Alar Krautmani Terviseakadeemia on massaaži- ja loodusteraapiaalaseid kutseoskusi andev õppeasutus täiskasvanutele.

Kui soovid avastada oma võimalusi ja leida tee tervikliku eluviisi juurde, siis Alar Krautmani Terviseakadeemia on just Sulle. Individuaalne lähenemine ja holistiline õpe avab maailma, kus kõigepealt tervened ise, et seejärel saaksid õppida teisi tervendama.

Terviseakadeemias on tähtsal kohal ennetusmeditsiin ning uskumus: selleks, et teisi aidata, peab uskuma tervisesse ja olema sisemiselt õnnelik. Leiame iga õpilase tugeva külje, mida arendada ja alustame kõige olulisemast – juurtest.

Terviseakadeemia peamised väljundid on:

  • õppijate ettevalmistamine massaaži ja loodusteraapiate kutseeksamiteks
  • massaažialased kursused
  • täiend- ja alternatiivravi alased kursused

Anname edasi õpetusi säilitades tasakaal akadeemiliste teadmiste ja inimese holistilise käsitluse vahel.  Terviseakadeemias on professionaalsed õpetajad ja pingevaba õhkkond. Õppetöö korraldamise eest kannab hoolt meie koolipere. Kursused toimuvad nii Tallinnas kui ka Tartus ning vajadusel õpetame ka mujal Eestis ja välismaal.

Terviseakadeemias on võimalik õppida järgmisi erialasid:


Tegemist on kutsestandarditel põhinevate koolitustega. Kutset ei anna koolitusasutus, vaid kutse saamiseks peab tegema eksami kutse andja juures.

Õpetatavate erialadega seotud kutsetunnistusi annavad välja Kutsekoda (massöör tase 5) ja TAM Kutsekoda (Eesti loodusterapeut tase 6 ja Tai Loodusterapeut tase 6).


Meie majandustegevusteate nr 180717 leiate Eesti Hariduse Infosüsteemi (EHIS) registrist.

Alar Krautmani Terviseakadeemia OÜ on Eesti Töötukassa koolituspartner.