Tai refleksoloogilise jalamassaaži kursus 9.-10.10.2021

Tai refleksoloogilise jalamassaaži kursus 9.-10.10.2021

Map Unavailable

Kuupäev/kellaaeg
Kuupäev(ad) - 09/10/2021 - 10/10/2021
10:00 - 17:00


Tai refleksoloogilise jalamassaaži kursus

Tai jalamassaaž on osa iidsest Ida refleksoloogiast, mille aluseks on Hiina rahvaravi refleksoloogilised jalakaardid. Õlide ja salvide kasutamine koos liugleva tehnikaga omab mõjutusi India Ayurveda õpetusest. Aasia riikides on see üks enamlevinud massaažiliike, mida pakutakse kõikjal: SPA-des, salongides, lennujaamades ja tänaval. Massaaž baseerub (ida) refleksoloogilisel jalakaardil, sisaldab endas Hiina ja India tervenduskunste. Tervendaja eesmärk on ravida indiividi kui tervikut, et saavutada kehaline, vaimne, hingeline ja sotsiaalne tasakaal.

Tai refleksoloogiline jalamassaaž algab rituaalse jalapesuga ning kätkeb endas jala refleksoloogilisi tsoone, Tai massaaži energialiine ja erinevaid jala teraapilisi käsitlusviise nii käega kui massaažipulgaga.

Sõna refleks tähendab peegeldust, st kogu inimene peegeldub jalatallal. Jalatallal asuvate punktide kaudu hinnatakse ning mõjutatakse organismi ja üksikute organite seisundit. Massaaži eesmärk on organismi funktsioonide taastamine, häirete kõrvaldamine ja kõikide süsteemide tasakaalustamine.

Tai jalamassaaž on sügava lõõgastava ning lõdvestava toimega ja mõjub teraapiliselt kogu kehale. Teraapia aitab jala vereringe probleemide korral (külmad jalad), korrastab üldist ainevahetust, tasakaalustab energeetilist süsteemi, lõõgastab jalalihaseid ja kogu organismi, leevendab stressi ning aitab tugevdada keha oma vastupanuvõimet haigustele.

ÕPPE SISU: Kursuse jooksul õpime selgeks Tai refleksoloogilise jalamassaaži põhialused ja saame palju teadmisi enda tervise korrastamiseks.

ÕPPEKAVARÜHM: Teraapia ja taastusravi

SIHTGRUPP: Massaažialane kogemus pole vajalik. Kursus sobib massaažiga alustajale ja on ka heaks täienduseks massööridele, refleksoloogidele ja iluteenindajatele.

ÕPPE EESMÄRK: Anda õpilaste meetod, koos teadmiste ja oskustega, keha energiasüsteemi korrastamiseks. Õppija omandab Tai refleksoloogilise jalamassaaži tegemiseks põhilised baasoskused, lähtub tööd tehes kliendi vajadustest ja näidustustest, massööri kutse-eetikast ning klienditeeninduse heast tavast.

ÕPIVÄLJUNDID: Kursuse lõpetaja on võimeline tegema jalavanniga algavat Tai refleksoloogilist jalamassaaži pöiast põlveni, teab jalalabal asuvaid elundite tsoone, massaaži näidustusi ja vastunäidustusi.

ÕPPE ALUSTAMISE TINGIMUSED: Tulla võivad kõik, eelnev massaažialane kogemus pole vajalik.

ÕPPEMAHT: 20 akadeemilist tundi, millest 16 on auditoorne ja praktiline ning 4 iseseisev õpe.

KURSUSE AJAKAVA: 9.-10.10.2021
Laupäeval 10.00 – 18.00 (lõuna kell 13.00-14.00)
Pühapäeval 10.00 – 16.00 (lõuna kell 13.00-14.00)
* Hind ei sisalda lõunasööke.

Tai refleksoloogilise jalamassaaži kursus on osa Mana teraapia kursusest, millel osaleja saab teadmised keha energiate süsteemist ning omandab erinevaid toiminguid keha erinevate piirkondade energiate korrashoiuks. Kursus sisaldab harjutusi, hingamist, hääle tekitamist ja liikumist muusikas. Lisaks baasteadmised diagnostikast, millise/milliste piirkonna massaaž kliendile rohkem vaja on. Tai refleksoloogilise jalamassaaži lühikursust saab võtta eraldi pikast Mana teraapia kursusest.

ÕPPEVAHENDID: praktilisteks harjutusteks vajaminev inventar ja vahendid kohapeal olemas. Kaasa: 2 keskmise suurusega käterätikut ja jalavanni kauss, kuhu jalad mahuvad pekseteni sisse.

ÕPPEMEETODID: auditoorne loeng ja praktiline õpe.

ÕPPEMATERJALID: Kursus sisaldab mahukat skeemidega konspekti ning foto ja videomaterjali antud teemast.

ÕPPEKESKKOND:  Niine tn 11 (Euphoria Studio), Tallinn. Õpperuumid vastavad tervisekaitse ja -ohutusnõuetele.

ÕPPEKEEL: eesti keel

KOOLITAJA: Alar Krautman. Tutvu meie koolitajate kvalifikatsiooniga SIIN.

ÕPINGUTE ALUSTAMISE TINGIMUSED: registreerumine kursusele alloleva vormi kaudu ning ettemaksu tasumine.

VÄLJASTATAV DOKUMENT: kursusel osalejatele väljastatakse tõend.

HIND: alates 15.09.21 – 150 EUR

LISAINFO: E-mail: info@krautman.ee või tel: 5517157

Üles
Monday to Friday 09:00 - 20:00 hrs
Saturday 09:00 - 18:00 hrs
Sunday 09:00 - 18:00 hrs