Tiibeti jantrajooga baaskursus

Tiibeti jantrajooga baaskursus

Loading Map....

Kuupäev/kellaaeg
Kuupäev(ad) - 26/09/2020 - 27/09/2020
10:00 - 17:00

Koolituse koht
Alar Krautmani Terviseakadeemia (Tallinna osakond)


Tiibeti jantrajooga baaskursus Tallinnas

Jantrajooga on jooga liikumises, energia toimimises, harmoonia ja rütm – läbi mille on meil võimalik avarduda oma meeleruumi selgusesse. Tänu jantrajooga harjutustele, mis pärinevad 8. sajandi Tiibetist, on võimalik igal ühel leida üles rahu, harmoonia  ja tasakaal iseendas.

Vanades tantrates on öeldud, et elu on hingamine ning kui inimene raiskab oma elu hingates kiirustades ja katkendlikult siis ka eluiga on lühike. Jantrajooga harjutused õpetavad meid hingama korrapäraselt ja rahulikult, keskendudes teadlikult pausidele hingetõmmete vahel ning seeläbi parandades tervist ning pikendades eluiga.

Jantrajooga harjutused tasakaalustavad meie eluenergiat ehk praanat, kuna nii meie vaimne kui ka füüsiline tervis sõltub otseselt meie eluenergia olekust.

ÕPPE EESMÄRK: anda teadmised ja oskused Tiibeti jantrajooga harjutuste läbiviimiseks. Ülevaade jooga lühiajaloost ja anda teadmised jantra jooga mõjust.

ÕPIVÄLJUNDID: koolitusel osaleja omab teoreetilisi teadmisi Tiibeti jantrajooga ajaloost, jooga mõjust inimese kehale ja hingele. Oskab jantrajooga 5 põhivõtet.

KOOLITUSE SIHTGRUPP: kursus on mõeldud Idamaade meditsiini loodusterapeutidele, joogaõpetajatele ja muidu huvilistele (eelnev kokkupuude ei ole oluline).

ÕPPE SISU: õpe koosneb teoreetilisest ja praktilisest osast, et anda teadmised ja oskused Tiibeti jantrajooga avatud tasandi harjutuste läbiviimiseks. Saadakse praktiline kogemus autentse, 8. sajandil kirja pandud ning hetkel teadaolevalt vanima joogalaadi tervistavast toimimisest tänapäeval läbi keha, hingamise ja meele tasandi.  Võetakse läbi 5 eluenergia harjutust, et hoida end terve ja tasakaalus.

ÕPPEMEETOD: auditoorne loeng ja praktiline õpe.

LÕPETAMISE TINGIMUS: kursuse mõlemal õppepäeval osalemine.

VÄLJASTATAV DOKUMENT: kursusel osalejatele väljastatakse tõend.

ÕPPEMATERJALID: õpilane kirjutab loengu põhjal konseptki. Palume riietuda mugavalt, riided ei tohiks pigistada, hea oleks naturaalne materjal. Palume süüa hommikul mõõdukalt ja juua palju vett.

ÕPPEKESKKOND: õpperuumid vastavad tervisekaitse ja -ohutusnõuetele.

ÕPPERÜHMA MINIMAALNE OSALEJATE ARV: 8 inimest

ÕPPEKAVARÜHM: massaaž, tervis ja täiendmeditsiin

ÕPINGUTE ALUSTAMISE TINGIMUSED: registreerumine kursusele alloleva vormi kaudu või e-maili teel info@krautman.ee ning ettemaksu tasumine.

ÕPPEKEEL: eesti keel
ÕPPEMAHT: 20h (millest 16h on auditoorne ja praktiline ning 4h iseseisev õpe)
KOOLITAJA: Maaja Zelmin
HIND: 100 EUR

KOOLITUSE ÜLESEHITUS:
Laupäeval 10.00 – 17.00 (lõuna kell 13.00-14.00)
Pühapäeval 10.00 – 17.00 (lõuna kell 13.00-14.00)
* Hind ei sisalda lõunasööke

Maaja Zelmin on tänapäeva suure Dzogtšen meistri Chögyal Namkhai Norbu õpilane 1992 aastast. Temast sai rahvusvaheliselt autoriseeritud esimese tasandi Tiibeti Jantrajooga juhendaja 2005 aastal ja teise tasandi juhendaja 2010 aastal. Hetkel on ta ainus autoriseeritud Tiibeti Jantrajooga õpetaja Eestis. Ta on jantrajooga kursusi juhendanud ka Norras, Rootsis, Soomes ja Lätis.

Maaja Zelmin on ka rahvusvaheliselt autoriseeritud Klassikalise jooga (baseerudes põhiliselt Kṛiṣṇamacarya jooga traditsioonile, kus prioriteediks on inimese individuaalsus ja sellest lähtuvalt siis ka harjutused) juhendaja ning ta on tegelenud aktiivselt jooga õpetamisega üle 20-ne aasta.

Tutvu meie koolitajate põhjaliku kvalifikatsiooniga SIIN.

Registreeri ennast kursusele:

Error: Contact form not found.

Täname Sind ja soovime toredaid hetki meie seltsis!

Üles
Monday to Friday 09:00 - 20:00 hrs
Saturday 09:00 - 18:00 hrs
Sunday 09:00 - 18:00 hrs