Tai massaaži algkursus

Tai massaaži algkursus

Loading Map....

Kuupäev/kellaaeg
Kuupäev(ad) - 06/06/2020 - 07/06/2020
10:00 - 16:00

Koolituse koht
Alar Krautmani Terviseakadeemia (Tallinna osakond)


 Tai massaaži algkursus Tallinnas

Kursusel püüame aru saada miks on tai massaaž nii eriline ja miks seda armastatakse. Kompame Tai massaaži voolavust, kergust ja õnnetunnet: teeme tai massaaži tai moodi. Õpime Dr Shivago lugu ja tai massaaži loomist, õpime tai palve ja kõige selle juures õpime selgeks olulised massaaži võtted, tehnikad ning jalgade massaaži, mis on tai massaaži üks olulisemaid piirkondi.

Jätkukursusel jätkame kõike seda, läheme põhjalikumalt tehnikate telgitagustesse  ja õpime masseerima ülejäänud kehapiirkondi. 

Lõpetaja saab tõendi tai põhikursuse läbimise kohta, eksami positiivse sooritamise järel saab tunnistuse (eksam toimub  lisaks eraldi päeval).

Tai laager on neile kes juba põhikursuse omandanud. See sisaldab energialiinide ja punktide ravi, mida võib teostada kas lokaalsetel liinidel või siis kogu keha hõlmavatel “sen sib” kanalitel. Samuti jätkame keerulisemate massaažitehnikate ja lisavõtetega.

Tai laagri lõpetanu saab tõendi või tunnistuse Tai ravikursuse osalemise või lõpetamise kohta (vastavalt eksami sooritamisele).

Tai massaaži õpe on haruldane kogemus ka seepoolest, et selleks, et leida tai massaaži rõõm, voolavus ja rahu, tuleb seda hakata ka enda sees otsima ja arendama. See loob õrna, rõõmsa ja armastusväärse õhkkonna, aidates meil  muutuda tervemaks ja õnnelikumaks inimeseks.

ÕPPE EESMÄRK: anda teadmised ja oskused tai massaaži läbiviimiseks

Algkursus koosneb kahest nädalavahetusest, kuid huvilistel on võimalik osaleda ka vaid esimesel nädalavahetusel, Mis annab osalejaile hea ülevaate ning häälestuse Tai massaažist, lisaks praktilised oskused jalgade massaažist

ÕPIVÄLJUNDID: koolitusel osaleja omandab teoreetilisi teadmisi tai massaažist, selle kultuurilisest tagamaadest ning. Oskab Tai massaaži põhivõtteid. Teab massaaži mõjudest, massaaži vastunäidustusi ja näidustusi.

KOOLITUSE SIHTGRUPP: kursus on mõeldud nii massööride täiendõppeks kui ka muidu huvilistele.

ÕPPE SISU: õpe koosneb teoreetilisest ja praktilisest osast, et anda teadmised ja praktilised oskused, kuidas ennast säästes tõhusalt töötada. Osalejad  omandavad tõhusa teraapilise meetodi

ÕPPEMEETOD: auditoorne loeng ja praktiline õpe.

LÕPETAMISE TINGIMUS: kursuse mõlemal õppepäeval osalemine.

VÄLJASTATAV DOKUMENT: kursusel osalejatele väljastatakse tõend. Eksami sooritanutele tunnistus.

ÕPPEMATERJALID: konspekt ja kursusel vajaminevad vahendid.

ÕPPEKESKKOND: õpperuumid vastavad tervisekaitse ja -ohutusnõuetele.

ÕPPERÜHMA MAKSIMAALNE OSALEJATE ARV: 10 inimest

ÕPPEKAVARÜHM: idamaade meditsiin, massaaž, tervis ja täiendmeditsiin

ÕPINGUTE ALUSTAMISE TINGIMUSED: registreerumine kursusele alloleva vormi kaudu või e-maili teel info@krautman.ee ning ettemaksu tasumine.

Algkursus toimub kahel nädalavahetusel 06-07.06 ning 20-21.06

Tai Massaaži jätkukursus toimub laagri vormis 02-05.07  Allika-Löövi talus Viljandimaal. Algkursuse läbimine on eeluseks jätkukursusel osalemisele.

ÕPPEKEEL: eesti keel
ÕPPEMAHT: 40h (millest 32h on auditoorne ja praktiline ning 8h iseseisev õpe)
KOOLITAJA: Alar Krautman
SOODUSHIND: 1 nädalavahetus: 80 EUR,  2 nädalavahetust: 160 EUR

KOOLITUSE ÜLESEHITUS:
Laupäeval 10.00 – 17.00 (lõuna kell 13.00-14.00)
Pühapäeval 09.00 – 16.00 (lõuna kell 12.00-13.00)
* Hind ei sisalda lõunasööke

Koolitaja Alar Krautman on tai massaaži 7-l aastal Tais õppimas ning  on seda õpetanud juba üle 15 aasta. Alar on teadaolevalt ainuke eestlane, kellel on Tai sertifitseeritud ITM massaažikooli õpetaja tunnistus. Alar on end 5-s eri koolis täiendanud erinevate koolkondade teadmistega. Seda nii   Old Hospital Chang Meis, Old Medical School Chang Mais, Mama Nit-i koolkonnas, Jaya Leck-i koolis.

Tutvu meie koolitajate põhjaliku kvalifikatsiooniga SIIN.

Registreeri ennast kursusele:

Error: Contact form not found.

Üles
Monday to Friday 09:00 - 20:00 hrs
Saturday 09:00 - 18:00 hrs
Sunday 09:00 - 18:00 hrs