Tai Kehakäsitlus Alar Krautmaniga – Nuad Bo-Rarn

Tai Kehakäsitlus Alar Krautmaniga – Nuad Bo-Rarn

Loading Map....

Kuupäev/kellaaeg
Kuupäev(ad) - 03/10/2020 - 04/10/2020
10:00 - 17:00

Koolituse koht
Alar Krautmani Terviseakadeemia (Tallinna osakond)


Tai traditsiooniline meditsiin on tailaste iidne raviviis, mis on arenenud ajas ja kohandunud tänapäevastele oludele ja vajadustele. Tai meditsiini aluseks energia Lom Pran. Tai meditsiin kasutab ainult tailastele omaseid energia liine ja ravi punktisüsteemi, mis osaliselt kattub hiina meditsiini aku punktidega. Tai meditsiin ongi integreerinud oma meditsiini ka Hiina ja India meditsiini elemente. Väga olulisel kohal on tailaste jaoks animistlik-budistlik elukäsitlus ja suhe esivanemate energiatega. Ravimisel on olulisel kohal selliste seisundite saavutamine nagu tingimusteta armastus, õnnelikkuse seisund, samuti palve ja meditatsioon.

Kui oled omandanud massööri kutse, on sul meie koolis võimalik end täiendada, õppides Tai massaaži terapeudiks, omandada tase 5 kutsestandard tai traditsioonilise meditsiini terapeudina. Tegu on Idamaade meditsiini eriala kursusega

Tase 5  Tai Traditsioonilise Meditsiini (edaspidi TM) terapeudi töö eesmärk on aidata inimestel liikuda  füüsilise, vaimse ja energeetilise tasakaalu poole, leidmaks sisemist rahu ja rõõmu.. See hõlmab endas üldist tervislikku seisundit, inimese hoiakuid, tema mõttemustreid, elustiili ja võib olla seotud  kogu elutegevusega. Tai TM terapeut käsitleb klienti kui osa maailma tervikust, kes on tulnud  siia õppima ja kogema. Haigust käsitletakse tihti, kui sõnumitoojat blokeerunud energiast, mis annab märku muutuste vajadustest füüsilisel või mentaalsel tasandil. Inimese keha, tunded ja mõtted moodustavad lahutamatu terviku.

Põhjalik Tai terapeudi õppe koosneb neljast moodulist:

  1. Tai baaskursus Nuad Bo-Rarn 
  2. Tai teraapiline kehatöötlus  5
  3. Tai teraapiline energiaravi (liini ja punktiravi, Tok-Sen, kuumad taimepallid, hak teraapia) 
  4. Ekskursioon Tai kooli, täiendõppeks.

Käesolev kursus on 1 osa esimesest moodulist, mis kestab 5 nädalavahetust

Kuupäevad:

3-4 oktoober

7-8 november

5-6 dets

6-7 veebruar

27-28 märts

 

1 nädalavahetuse hind 130 Eur,

Võttes terve mooduli on hind kokku 5x 100 Eur

Õpetaja: Alar Krautman

Nädalavahetuse õppemaht: 20 akadeemilist tundi

Kursuse läbinu saab osa Tai Meditsiini filosoofiast ja maailmakäsitlusest, omandab idamaise oskuse keha käsitleda iidsel taipärasel viisil ning õpib selgeks kogu keha Tai Nuad Bo-Rarn massaaži põhiõppe. Tai Nuad Bo-Rarn massaaži omapäraks on meditatiivne kehatöötlus, kus fookus on energia liikumisel ja joogalikul venitusel.

Registreerumine:

Error: Contact form not found.

Üles
Monday to Friday 09:00 - 20:00 hrs
Saturday 09:00 - 18:00 hrs
Sunday 09:00 - 18:00 hrs