Tai jalamassaaž

Tai jalamassaaž

Map Unavailable

Kuupäev/kellaaeg
Kuupäev(ad) - 28/10/2023 - 29/10/2023
10:00 - 17:00


Tai jalamassaaž on osa iidsest Ida refleksoloogiast, mille aluseks on Hiina rahvaravi refleksoloogilised jalakaardid. Õlide ja salvide kasutamine koos liugleva tehnikaga omab mõjutusi India Ayurveda õpetusest. Aasia riikides on see üks enamlevinud massaažiliike, mida pakutakse kõikjal: SPA-des, salongides, lennujaamades ja tänaval. Massaaž baseerub (ida) refleksoloogilisel jalakaardil, sisaldab endas Hiina ja India tervenduskunste. Tervendaja eesmärk on ravida indiividi kui tervikut, et saavutada kehaline, vaimne, hingeline ja sotsiaalne tasakaal.
Tai refleksoloogiline jalamassaaž algab rituaalse jalapesuga ning kätkeb endas jala refleksoloogilisi tsoone, Tai massaaži energialiine ja erinevaid jala teraapilisi käsitlusviise nii käega kui massaažipulgaga.
Sõna refleks tähendab peegeldust, st kogu inimene peegeldub jalatallal. Jalatallal asuvate punktide kaudu hinnatakse ning mõjutatakse organismi ja üksikute organite seisundit. Massaaži eesmärk on organismi funktsioonide taastamine, häirete kõrvaldamine ja kõikide süsteemide tasakaalustamine.
Tai jalamassaaž on sügava lõõgastava ning lõdvestava toimega ja mõjub teraapiliselt kogu kehale. Teraapia aitab jala vereringe probleemide korral (külmad jalad), korrastab üldist ainevahetust, tasakaalustab energeetilist süsteemi, lõõgastab jalalihaseid ja kogu organismi, leevendab stressi ning aitab tugevdada keha oma vastupanuvõimet haigustele.

Kursusel käsitletakse:

 • massaaživõtteid jalamassaažil;
 • näidustusi ja vastunäidustusi;
 • massaaži praktilisi võtted massaažilaual ja matil;
 • soovitusi peale massaaži.

ÕPPE ALUSTAMISE TINGIMUSED: Eeltingimused puuduvad
ÕPPEMAHT:  24 akadeemilist tundi, millest 16 tundi auditoorset tööd (sh sh teoreetiline ja praktiline õpe) ja 8 tundi iseseisvat tööd

KURSUSE AJAKAVA: 28.-29.10.23
Laupäev: 10:00-17:00
Pühapäev: 10:00-17:00

ÕPPEVAHENDID: praktilisteks harjutusteks vajaminev inventar ja vahendid kohapeal olemas.
ÕPPEMEETODID: auditoorne loeng ja praktiline õpe.
ÕPPEMATERJALID: Kursus sisaldab konspekti
VÄLJASTATAV DOKUMENT: kursusel osalejatele väljastatakse tõend või tunnistus.

KOOLITAJA: Alar Krautman


HIND: 130 EUR
Registreeru kursusele

   

  Üles
  Monday to Friday 09:00 - 20:00 hrs
  Saturday 09:00 - 18:00 hrs
  Sunday 09:00 - 18:00 hrs