Pärimuslik lilleseade – Hingedeaeg

Pärimuslik lilleseade – Hingedeaeg

Map Unavailable

Kuupäev/kellaaeg
Kuupäev(ad) - 20/10/2023
11:00 - 16:00


See kursus annab võimaluse saada algteadmised lilleseadest. See on mõeldud inimesele kellel on huvi looduse ja lillede vastu ning soov õppida erinevaid lilleseadestiile. Kursusel õpitakse tunnetama oma loovust, saadakse teadmisi kompositsiooni ja  värvuste põhitõdedest, õpitakse tundma taimematerjali.

Meie sooviks on õpetada lilleseadjal lisaks tehnilistele ja kunstilistele oskustele olla ka  empaatiline vahendaja lillede ja inimese olulise elusündmuse vahel.  Lilleseadja oma  kohalolu ja olemusega on lisaväärtuse looja inimese jaoks, kui ta teeb seda pühendumuse, armastuse ja rõõmuga. Lilled, taimed, lõhnad ja värvid on meie heaolu ja tervise toetajad. Lisaks arendab käeline tegevus aju ja hoiab inimese meeled korras.

Seekordne kursus on pühendatud hingedeajale. See on vaikuse, lahkunud inimestele mõtlemise, südamega kõnelemise ja mõtiskluste aeg. Püüame tabada sellele ajale omast meeleolu ning loome lilleseade sümboolsete vahendite, värvide ja taimedega.

Koolituse teemad:

 • Kompositsioon, värvused
 • Lilleseaded

Koolitusel kasutatakse ka looduslikku, aastaajale vastavat taimematejali.

 

Koolitaja: Vaike Hannust on  pikaaegse kogemusega lilleseadja ja Alar Krautmani Terviseakadeemia loovjuht. Tema suureks sooviks on tutvustada huvilistele lillemaailma, innustada neid ja anda endasi oma teadmisi, oskusi ja maailmatunnetust.

Koolituse hind:  75 eurot ( sisaldab taimematerjali ja kergeid suupisteid)

Toimumisaeg: 20.10 kell 11.00-16.00

Koolituse asukoht:  Alar Krautmani Terviseakadeemia

 

Registreeru kursusele

   

   

   

  Üles
  Monday to Friday 09:00 - 20:00 hrs
  Saturday 09:00 - 18:00 hrs
  Sunday 09:00 - 18:00 hrs