Lastemassaaž Tartus

Lastemassaaž Tartus

Loading Map....

Kuupäev/kellaaeg
Kuupäev(ad) - 03/10/2020 - 04/10/2020
10:00 - 17:00

Koolituse koht
Alar Krautmani Terviseakadeemia (Tartu osakond)


Lastemassaaži kursus Tartus

Lastemassaaž aitab lapsel lõõgastuda ja vähendab haigestumisi ning ergutab lümfi- ja immuunsüsteemi  infektsioonide vastu võitlemiseks.  Soodustab südame ja veresoonkonna ning hingamisorganite tööd ja arengut.  Esimestel elukuudel parandab ja lõõgastab lihaseid, mil laps hoiab end veel nn looteasendis. Parandab seedimisprotsesse ning aitab kaasa jääkainete ja gaaside väljutamisele.

Lisaks parandab naha seisundit ning tundlikkust ja toetab lapse füüsilist arengut. Arendab lapse tajusid: liigutused, pilgukontakt, puudutus, hääl, lõhn. Soodustab sügavamat und.

Parim, mida lapsevanem saab oma lapsele ka ise anda on armastav puudutus ja paitus ning kohalolu massaaži tehes.
Antud kursusel osalemiseks ei pea omama massaaži tegemise oskust.

ÕPPE EESMÄRK: anda teadmised ja oskused lastemassaaži läbiviimiseks, et tugevdada lapse immuunsust ning ergutada seedesüsteemi ning toetada lapse arengut.

ÕPIVÄLJUNDID: koolitusel osaleja omab teoreetilisi teadmisi laste immuunsuse-, lümfisüsteemi ja seedeprotsesside toimimisest. Oskab lastemassaaži põhivõtteid. Teab massaaži mõjudest lastele, massaaži vastunäidustusi ja näidustusi.

KOOLITUSE SIHTGRUPP: kursus on mõeldud nii massööride täiendõppeks kui ka tulevastele ja praegustele lastevanematele ja muidu huvilistele.

ÕPPE SISU: õpe koosneb teoreetilisest ja praktilisest osast, et anda teadmised laste anatoomiast ja füsioloogiast. Saadakse praktilised oskused laste lümfi- ja immuunsüsteemi ergutamiseks, seedeprotsesside stimuleerimiseks ning gaaside väljutamiseks.

ÕPPEMEETOD: auditoorne loeng ja praktiline õpe.

LÕPETAMISE TINGIMUS: kursuse mõlemal õppepäeval osalemine.

VÄLJASTATAV DOKUMENT: kursusel osalejatele väljastatakse tõend.

ÕPPEMATERJALID: konspekt ja kursusel vajaminevad vahendid, õpilasel tuleb kaasa võtta nukk, mille peal massaaživõtteid harjutada.

ÕPPEKESKKOND: õpperuumid vastavad tervisekaitse ja -ohutusnõuetele.

ÕPPEKAVARÜHM: massaaž, tervis ja täiendmeditsiin

ÕPINGUTE ALUSTAMISE TINGIMUSED: registreerumine kursusele alloleva vormi kaudu või e-maili teel info@krautman.ee ning ettemaksu tasumine.

ÕPPEKEEL: eesti keel
ÕPPEMAHT: 20h (millest 16h on auditoorne ja praktiline ning 4h iseseisev õpe)
KOOLITAJA: Marika Must
HIND: 100 EUR

KOOLITUSE ÜLESEHITUS:
Laupäeval  ja Pühapäeval 10.00 – 17.00 (lõuna kell 13.00-14.00)
* Hind ei sisalda lõunasööke

Koolitaja Marika Must on lõpetanud M.I. Massaažikooli 2004. aastal, täiendanud ennast Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonnas füsioteraapia kursusel ning osalenud erinevatel massaažikursustel. Ühtlasi on Marika Must lõpetanud 2009. aastal Tartu Ülikooli Haridusteaduskonnas kutsepedagoogika täiendkursuse. Talle on omistatud andragoog/täiskasvanu koolitaja kutsetunnistus. Hetkel on ta OÜ-s Razoone tegutsev massöör, kes on omandanud massööri ja lastemassaažiterapeudi kutse.  2017. aastal lõpetas Marika Must  Eesti Massaaži ja Teraapiakooli
füsioterapeudi assistendi eriala.

Tutvu meie koolitajate põhjaliku kvalifikatsiooniga SIIN.

Registreeri ennast kursusele:

    Täname Sind ja soovime toredaid hetki meie seltsis!

    Üles
    Monday to Friday 09:00 - 20:00 hrs
    Saturday 09:00 - 18:00 hrs
    Sunday 09:00 - 18:00 hrs