Kursus “Enesehüpnoos ja psühho-füsioloogiliste lõdvestusankrute loomine”

Kursus “Enesehüpnoos ja psühho-füsioloogiliste lõdvestusankrute loomine”

Map Unavailable

Kuupäev/kellaaeg
Kuupäev(ad) - 03/05/2022
18:00 - 22:00


Kursus “Enesehüpnoos ja psühho-füsioloogiliste lõdvestusankrute loomine”

Lõdvestusankrud on meie enda kehasse sisse programmeeritavad automaatsed neoroloogilised ja füsioloogilised reaktsioonid. Sellised ankrud, mis on seotud stressiga tekivad meil iseenesest, aga neid saab luua ka lõdvestumise jaoks täiesti teadlikult.

Samuti on enesehüpnoosi meetoditega võimalik kõrvaldada erinevaid “nähtamatuid klaaslagesid-seinasid”, millede kaudsest olemasolust saame teada, kui paneme tähele, et enamikul inimestest õnnestub mingi asi, aga näed minul ei ole see või too mitte kuidagi võimalik.
Meil kõigil on selliseid teemasid, näiteks vihastame põhjuseta oma kodulooma peale või hakkab sees keerama, kui oma naabrit näeme jne.

Seega võiks igaüks valmis mõelda mõne pisikese isikliku probleemikese, mida ta elus muuta tahab. Suurte probleemide juurde saab minna alles siis, kui pisikeste murede lahendamine välja tuleb. Samuti ei sobi selleks soov “mul on kohe kusagilt raha vaja”. Raha on mingi omandatud oskuse kaudne tagajärg ja seega võib raha murede korral olla sooviks näiteks “kuidas ma taltsutaksin oma kulutamise kirge” või midagi sarnast, mis on seotud mingi harjumuse muutmisega, mis hakkabki kohe raha juurde tekitama, kui suudaksime seda impulssi kontrollida.


Kursuse läbiviija PhD Madis Listak töötab Tallinna Tehnkaülikoolis teadurina.


Aeg: T, 03.05.22 kl 18.00-22.00

Asupaik: Alar Krautmani Terviseakadeemia, Vana-Kalamaja 9a Tallinn

Registreerimine: https://forms.gle/Mc1Q13FA3YkiPkcM8 

Hind: 40 eurot, tasumine kohapeal sularahas

Üles
Monday to Friday 09:00 - 20:00 hrs
Saturday 09:00 - 18:00 hrs
Sunday 09:00 - 18:00 hrs