Luule- ja flöödirännak Marianni ja Otiga: Omaenda Eheduses

Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus sündmus on möödas

Luule- ja flöödirännak Marianni ja Otiga: Omaenda Eheduses

06.01.2019 @ 18:00 - 20:00

Kolmekuningapäeval viime toast välja kuuse. Sümboolselt tähendab see, et jõuluaeg on läbi ja aeg on naasta argiellu. Jõulud on aeg aastas, mil pimedus asendub valgusega igas mõttes – talvine pööripäev muudab päevad taas pikemaks ja ööd lühemaks, inimesed on rohkem pereringis, küünlaleegid ja tuli kaminas paneb ka südames ja hinges tule meid seestpoolt soojendama.

Kokkuvõttes tähendab see, et oleme rohkem siirad, ehedad ja armastavad – iseenda ja teistega. Kasvõi korraks tundub, et maskid nagu „mees ei nuta“ või uskumused, et minu väärikust näitab see, kui olen võimalikult vaoshoitud, hõivatud, edukas, ei näita välja oma tundeid, n-ö mõtlen positiivselt ja „negatiivsed“ tunded surun alla kui liigsed, sest tugev ju ei virise, on eest võetud. Haavatavus on lubatud, teisisõnu – inimlikkus on lubatud.

Sel luule- ja flöödirännakul tahame puudutada ja avada haavatavust, ehedust ja inimlikkust meis. Õrnade ja tugevate ridade ja helide vaheldudes kogeme nii kõrgustesse tõstvat ekstaasi ja rõõmu kui habrast kurbust või lootusetut masendust. Sest ainult siis, kui oleme võimelised kogema sügavat kurbust, saame kogeda tõelist ekstaatilist, jumalikkuseni tõstvat rõõmu. Ainult siis, kui me ei kaitse end müüriga iga võimaliku valu eest, saame kogeda tõelist armastust. Sest ainult siis, kui oleme piisavalt tugevad ja julged, et kogeda kogu inimkogemust, tunda kõiki tundeid, saame olla täielikult elus.

Kutsume teid endaga koos Elus olema, avastama ja avama erinevaid tahke oma ilusas hinges ja olemuses, avama end suuremale Ehedusele ja Avatusele Elu vastu võtta!

Aeg: kolmekuningapäev, 6. jaanuar, kl 18.00

Osaluspanus: Sinu võimalustele ja tundele vastav annetus

Oled südamest oodatud!

Mariann ja Ott

Detailid

Kuupäev:
06.01.2019
Aeg:
18:00 - 20:00

Korraldaja

Mariann Kiidron

Toimumiskoht

Alar Krautmani Terviseakadeemia Tallinn
Vana-Kalamaja 9a
Tallinn, Harjumaa 10414 Eesti
+ Google Map
Telefon
5517157
View Toimumiskoht Website
Üles
Monday to Friday 09:00 - 20:00 hrs
Saturday 09:00 - 18:00 hrs
Sunday 09:00 - 18:00 hrs