Verikupu teraapia I

Verikupu teraapia I

Loading Map....

Kuupäev/kellaaeg
Kuupäev(ad) - 27/05/2017 - 28/05/2017
10:00 - 17:00

Koolituse koht
Maavägised


Verikupp

Verikupp ehk märgkupp oli veel sada aastat tagasi Soome ja Eesti maarahva hulgas väga populaarne teraapiaviis. Kupati kevadel enne suurte põllutööde algust ning sügisel enne talvele  vastu minekut. Verikupp aitab vabaneda kehasse kogunenud pingetest ja staasidest, aitab mõjutada siseorganite tööd ja annab uue hingamise. Aastaid unustusehõlmas olnud raviviis on Soomes juba paar aastakümmet tagasi hakanud uuesti au sisse tõusma. Ka Eestis on viimastel aastatel saanud hoogu uute kupparite ettevalmistus. Erinevates tervisetubades ja -keskustes on tänagi võimalik verikupu teraapiat kogeda.

Õpetaja

Meie õpilasi on õpetanud Sanna-Kaisa Ilmarinen ja teeb seda selgi korral. Sanna-Kaisa on soome kuppar, kes viib oma teraapiaid läbi Helsingis ja kes on ka pikka aega kuppareid välja õpetanud. Sanna-Kaisa õpetaja on omakorda Maija Koivisto, kes sel aastal siirdus pensionile.

Kuhu tulla?

Koolitus toimub Tallinnas kooli hea partneri Maavägiste pärimusteraapiakeskuses.

Koolituse I osas antakse ühe päeva jooksul teoreetilised alused, teisel päeval viiakse tegevused läbi praktiliselt.

 

Pane  tähele – jätkukoolitus 29.-30.mail!

Need huvitatud, kellel on verikupu I osa läbitud, neil on võimalik osaleda verikupu jätkukoolitusel 29.-30. mail sealsamas Maavägiste pärimusteraapia keskuses.

 

Küsimuste korral kirjuta: alar.krautman@gmail.com

 

 

 

Registreerumised

Registreerumine on lõppenud.

Üles
Monday to Friday 09:00 - 20:00 hrs
Saturday 09:00 - 18:00 hrs
Sunday 09:00 - 18:00 hrs