'

Vaidya Sohani ajurveeda loengud, seminarid, rituaalid ning vastuvõtt Tallinnas

Loading Map....

Kuupäev/kellaaeg
Kuupäev(ad) - 23/01/2020 - 26/01/2020
09:00 - 17:00

Koolituse koht
Alar Krautmani Terviseakadeemia (Tallinna osakond)


Vaidya Sohan

Vaidya Sohan on sündinud Indias ja tema perekonda on seostatud Ajurveda ja joogaga juba 400 aastat ning teadmisi on pärandatud põlvest põlve. Sohan on õnnistatud Ajurveda ja jooga kunstides. Tema vanaisa oli suur ja kuulus Ajurveda ravitseja ja munk.

Vaidya Sohanil on enam kui 12-aastane kogemus Ajurveda meditsiini alal ning Ajurveda terapeutide koolitamises. Ta korraldab erinevaid Ajurveda ja jooga ritriite, koolitab joogaõpetajaid (annab Yoga Alliance litsentsi), teeb Ajurveda erinevaid koolitusi, milles osalejad saavad ka vastava sertifikaadi. Ka Eestisse on tulemas Sohani Ajurveda ja jooga kursused, kust on võimalik saada samuti tunnistus.

Tema kogemuste hulka kuulub töötamine 5 aastat MSR Naturopathy, Jooga ja Ajurveeda haiglas, New Delhis, 3 aastat SEVA-DHAM haiglas. Lisaks kuulus talle Sada Anandam Ajurveda Spa New Delhis. Ta oli ka 3 aastat Seva Dhami haigla direktor. Pärast abiellumist kolis Sohan Lätti, kus tal on oma joogastuudio ning ta peres . kasvab ka väike poeg

Rohkem infot: www.sohamveda.com

Sohani kava Alar Krautmani Terviseakadeemias

23. jaanuaril, alates kella 17.30st, on  Alar Krautmani Terviseakadeemia Tallinna osakonnas avatud uste päev. Veebruarist alustab meie kooli uus erialaõppe kursus. Õppima saab tulla nii Klassikalise massaaži, Eesti pärimusmeditsiini kui ka idamaade meditsiini erialale.

Erialade ning kooli tutvustuseks toimub selle raames kaks tasuta loengut ning kursust.  Sohan teeb sissejuhatava loengu ning meditatsiooni ajurveeda tarkustesse, kell 18.00 ning Alar Krautman annab jalatalla massaaži lühikursuse, algusega kell 19.30

Sohani annab loengu füüsilisest, emotsionaalsest ning vaimsest heaolust, ta jagab nõuandeid ja tarkusi ajurveeda, loodusravi, ning jooga kohta. Lisaks viib ta läbi meditatsiooni ning õpetab, kuidas enam kosmilist energiat vastu võtta.

24. Jaanuar on võimalik Sohani eravastuvõttudele registreeruda

Pulsidiagnostika (40-45 min)       50 Eur

Akupunktuur (40-45 min)            50 Eur

Veedalik Tervendus (40-45 min) 50 Eur

Veedalik astroloogia(40-45 min) 50 Eur

Naba korrigeerimine (20-25 min) 30 Eur

Vastuvõtt toimub Alar Krautmani Terviseakadeemias

Eraseansile registreerumine:  info@krautman.ee;   tel 551 7157

25. Jaanuar – Naba korrigeerimise kursus ning energeetilise kaitse loeng.

Algusega kell 09.00

 • Mis on naba ja milline on selle tähtsus inimeste elus
 • Naba paigast ära olemise probleemid,  mis võivad füüsiliste, vaimsete ja emotsionaalsete häireteni viia. Korrigeerimise olulisus.
 • Naba-Naba suhete seletus ja müsteerium. Sohan räägib, et maailmas on kolme tüüpi suhteid: mõistus-mõistus, süda-süda ja naba-naba ning viimane neist on kõige valdavam.
 • Naba diagnostika, erinevad meetodid
 • Naba korrigeerimine ja erinevad tehnikad
 • Mudrad ja meditatsioon

Kursuse käigus omandavad osalejad teadmised ning oskused, kuidas ise teistele naba korrigeerimise teraapiat pakkuda, kuid ennekõike peab protseduuri pakkuja tunnetama enda keha ning tervendama kõigepealt iseennast. Vaid puhta energeetikaga inimesed tohiksid naba korrigeerimist teha. Naba on inimeste kese ning kõige tundlikum koht, kust ülekandeid tehakse.  Soovijad saavad koolituse käigus Sohanilt diagnostika ning korrigeerimise, mis on juba seminari hinna sees. Sohani hinnangul, on ca 90-l protsendil inimestest naba suuremal või vähemal määral paigast ära. Teraapia ning naba korrigeerimine avab inimeste energia liikumise täiesti uues kvaliteedis ning tervendab inimest igas tasandis. Enamik inimesi tunneb otse ja väga tugevalt selle mõju.

Enne seminari mitte süüa.

Seminar Kestab ca 8 tundi.

HIND: 90 Euri

18.00 Loeng energeetilisest kaitsest tervendajatele, massaažiterapeutidele.

Loeng on naba korrigeerimise seminari hinna sees, kuid võimalik on tulla ka eraldi loengut kuulama, tasuks 25 euri

 • Kuidas kaitsta end, et mitte teraapia käigus kliendi haigusi või negatiivset energiat enda kanda võtta?
 • Kuidas katta ennast sümbolite ning mantratega?
 • Kuidas hoida teraapia või tervenduse käigus oma isiklikku energiat ning vältida kliendi poolset energia ära imemist?
 • Mida teha, et ennast mitte kliendi negatiivse karmalise energiaga siduda?
 • Kuidas ja miks puhastada tervendus- või massaažiruume ja oma keskust?
 • Teadmised suundadest ja ilmakaartest, pühadest sümbolitest. Mis ilmakaare poole tervenduse ajal suunatud tuleks olla
 • Nõuanded kuidas ennast ja oma keskust energiaga laadida.

 

26. Jaanuar  Südametsakra avamise praktiline seminar ning Rudrabhishek rituaal

Südametsakra avamise seminar (3-4)h. Algusega kell 10.00

 • Südametsakra kirjeldus
 • Miks peaksime südametsakrat puhastama
 • Südametsakra puhastus spetsiaalsete mantrate ning mudradega.
 • Vägagi praktiline ja kogemuspõhiline seminar/rituaal,

Enamikel inimestel, kes kaasaegse ühiskonnakorraldusega käsikäes elavad, on traumasid ning negatiivseid kogemusi minevikust ning lapsepõlvest. Tihti on haiget saamised, viha, allasurutud tunded blokeerinud südametsakra. inimesed muutuvad ahneks, hoides viha ja hinnangulisust enda sees, tunnevad end tihti kurnatuna ning armastuse, rõõmu ja rahu tunded külastavad neid harva. Selle seminar-rituaali käigus annab Sohan osalejatele edasi mantrad ning sümbolid, et avada südametsakra. Enne seda viib ta läbi spetsiaalse praktika, et vana mustus ning blokeeringud ära puhastada. Osalejad saavad samuti kodutööks ülesande, mida kolme nädala jooksul kodus rakendada(ca 20 min). See aitab inimestel ennast paremini tunda ning parandab ka kõiki nende suhteid.

Hind:  80 Euri, milles sisaldub ka Rudrabhishekami rituaali annetus.

Kell 14.00 Rudrabhishekam rituaal (ca 3 tundi)

Püha rituaal Hindu jumalale Shiva, mis aitab äratada inimeste vaimseid energiaid, puhastab ja õnnistab,  kaitseb negatiivse energia eest ning tervendab probleeme kõikidel tasanditel. Sohani sõnul on see üks tugevaimatest veedalikest rituaalidest ning tal on isiklikke kogemusi, kuidas selle rituaali käigus on tervenenud inimesed, kellele arstid pole lootust andnud.

Osalema võib tulla ka ainult rituaalile. Soovituslik annetus 40 Euri. 

Kõigil osalejatel palun tulla hommikul pestuna, soovituslik kanda võimalusel valgeid või heledaid, naturaalsest kangast riideid.

Samuti soovituslik osalejetale Võtta kaasa lilli. Võib võtta ka väheke jogurtit, piima, mett, gheed, rafineerimata suhkurt. Kui tuua omapoolne kingitus rituaalile, on isiklik seotus ja rituaali mõju tugevam.  Igal andamil on oma tähendus piim sümboliseerib puhtust, Ghee tarkusi ja teadmisi, suhkur õnnelikkust, mesi lahkust oma kõnes, jogurt kaasloomist.

TAGASISIDE

Eestisse jõudis Sohan esimest korda 2019. detsembris, kus ta pidas loenguid ning seminare, võttis inimesi vastu eravisiidil,  inimeste tagasiside oli väga positiivne. Osalejad kirjeldavad oma kogemust ja Sohanit nii:

Helen Pilling:  Ma olen sõnuseletamatult tänulik, et mul oli au Sohaniga kohtuda. Ta nägi ilma midagi ütlemata, mis on mu elu peamine probleem ning mõistis selle tuuma ja põhjust.  Ta pakkus mulle ka lahendust ning näitas, kuidas sellest välja tulla. Sohan aitas mind väga. Suur aitäh!  Ta on mees suure südamega ning suurte oskuste ja teadmistega. Ta töötab südame ja hingega ning pühendumusega. Ta tahab inimesi aidata. Vaidya Sohan on kaunis hing – majakas ja õnnistus kogu inimkonnale.

Piia Palotu: Sohan jäi mulle meelde kui tasakaalukas, õrn ja väga hea südamega mees. Temast kiirgus soojust ja armastust. Mis kutsus mind tema loengule – Kui ma tema kirjeldust lugesin, siis minu jaoks oli paeluv teamine, et ta juhtis tervisekeskust ning tal on oma jooga stuudio. Ka minu hingel on kutse aidata inimesi oma käte ja sõnadega, Sooviksin ka ühel päeval oma stuudio avada, kus inimesed saaksid terveneda ja abi. Proovin nüüd isegi inimesi aidata, oma armastust maailmaga jagada, vahetevahel kasutades neid teadmisi ja tarkusi, mida Sohani loengul õppisin. Mulle öeldi, et ”Piia, ära kunagi lõpeta iseendaks olemist, sära edasi!” Mul on hea meel jagada inimestele seda, mida saan. Kui ma näen, kui vabaks ja õnnelikuks see inimesi teeb, siis liigutab see mu hinge.  Minu jaoks on väga oluline, et inimesed tunneksid õnne ning küllust ning kõike, mida imelist, mida maailmal pakkuda on. Sohani loeng aitas mulle selleks tee avada. Veel üks põhjus, miks ma Sohani loengule läksin, on see, et ma armastan Indiat nii väga ja ma tahtsin saada sõbraks kellegiga, kes on sealt pärit.

Sirje Ollino:  Ma olen väga tänulik! Ma ei ole kaua aega kohanud inimest, kellel on nii soe süda ning kes soovib oma kaunist sügavast südamest teistele vaid head. Sohan nnab suurepärast nõu, kuidas igapäeva eluga hästi hakkama saada ning tema sessioonid on tõepoolest imepärased tervendused. Tiibeti helikausside ja mantratega laulmine andis mulle uskumatu tunde ja  efekti. Ma hõljusin mitmel korral kusagil maagilistes kohtades. Pulsidiagnostika aitas mul teada saada, et mu kehatüüp ajurveeda järgi on vata. Teadsin erinevaid kehatüüpe ka ennegi, kuid nüüd mõistsin seda sügavamalt. Tänu Sohanile õppisin palju ka toitumise kohta. Sain aru, et olen söönud paljusid asju, mis tegelikult mulle ei sobi ning nüüd plaanin neid vältida. Olen väga tänulik, et me kohtusime ning ootan südamest meie taaskohtumist.

REGISTREERIMINE


Naba kursusEnergeetilise kaitse loengSüdametšakra seminarRudrabhishekam rituaal