Tai massaaž Tallinnas

Loading Map....

Kuupäev/kellaaeg
Kuupäev(ad) - 04/05/2019 - 05/05/2019
10:00 - 16:00

Koolituse koht
Alar Krautmani Terviseakadeemia (Tallinna osakond)

Kategooriad


Tai massaaž on iidne Siiami raviviis, mis on väga omanäoline tehnika, koosnedes venitustest, liinide ja punktide mõjutamisest ja sujuvast kehatöötlusest.
See teraapia toimib nagu jooga, pehmelt, aga tõhusalt. Tai massaažis eristatakse lõuna ja põhja stiili ning seal on väga mitmeid koolkondi. Mõned on rohkem tugevama kehatöötluse ja pisut kiropraktilise suunitlusega, teised aga väga meditatiivsed ja raviliinidele või punktidele suunatud.
Kursusel omandame ühe tõhusamatest massaaažitehnikatest, õpime töötama raviliinide ja akupunktidega. Venitama klienti selliselt, et ta  tõeliselt naudiks venitusi ning tekiks seletamatu lendumineku tunne. Püüame õpetada, kuidas massöör võib saada sarnase naudingu ise töötades. Kindlasti käsitleme ka filosoofilist poolt, õpetame, kuidas ennast arendada ja räägime paljust muust massööri jaoks olulisest.

Kursust juhendab Alar Krautman, kes on õpetanud Tai massaaži üle 15 aasta. Lõpetanud Tais 5 erinevat Tai massaaži kooli ja saanud ka Taist õpetamisõiguse (300 t õpetaja koolitus).

Kursus sisaldab piltidega õppematerjali.

Registreerumised

Registreerumine on lõppenud.

Share