Abhyanga õlimassaaži kursus 13.-14.11.2021

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Abhyanga õlimassaaži kursus 13.-14.11.2021

05.09.2021 @ 08:00 - 17:00

Abhyanga õlimassaaž

Abhyanga on ayurveda õlimassaaž, mis pärineb Indiast. Abhyanga tähendab hirmuvaba keha (abhyangam). See on iidse ayurveda eluteaduse traditsioonilise panchakarma ehk kehapuhastuse lahutamatu osa.

Abhyanga massaažis kasutatakse suures koguses sooja taimset õli, mis segatakse kokku arvestades inimese kehatüübist (vata, pitta, kapha) kõrvalekalde ning tervisliku seisundiga. Õlid toidavad ja taaselustavad keha kudesid ning võimaldavad rakkudel puhastuda mürkainetest ning moodustavad kehale ümber energeetilise kaitsekihi. Abhyanga omab sügavat ja tervendavat mõju, tasakaalustades keha, meelt ja mõistust.

Abhyanga massaaži liigutused erinevad klassikalisest massaažist, olles pehmemad, sujuvamad ja pikemad liikudes tsentrist perifeersetesse kehaosadesse. Õlide kasutamisel tasakaalustub peenkehade süsteem, aeglustuvad ja pöörduvad vananemisprotsessid ja seega pikendatakse eluiga. Õlimassaaž leevendab kroonilist väsimust, ravib stressi, parandab nägemist ja und,  tugevdab organismi. Õlimmassaaž on väga lõõgastav ja harmoneeriv, ta võimaldab välja viia organismist toksiine, tugevdab ja elavdab keha ning parandab lümfiringlust ja stimuleerib immuunsüsteemi.

Abhyanga massaaž lõõgastab kogu keha. Massaaži tagajärjel tugevneb immuunsüsteem ning suureneb organismi vastupanuvõime haigustele ja traumadele. Abhyanga aitab saavutada organismis täielikku tasakaalu ja seeläbi tagada täiuslik tervis.

Sul on hea võimalus saada teada oma kehatüüp ning mõista paremini teisi inimesi. Sa saad nõuandeid lähtuvalt oma kehatüübile, kuidas olla tervem, õnnelikum, mõista oma partnerit ja olla üldse edukam oma elus.

ÕPPE SISU: Kursuse jooksul õpime selgeks ayurveda põhialused, kogukeha massaaži ja saame palju teadmisi enda tervise korrastamiseks.

ÕPPEKAVARÜHM: Traditsiooniline ja täiendav meditsiin ja teraapia.

SIHTGRUPP: Kõik, kes soovivad õppida Abhyanga õlimassaaži.

ÕPPE EESMÄRK: Anda õpilaste meetod, koos teadmiste ja oskustega, keha energiasüsteemi korrastamiseks. Õppija omandab Abhyanga õlimassaaži peamassaaži tegemiseks põhilised baasoskused, lähtub tööd tehes kliendi vajadustest ja näidustustest, massööri kutse-eetikast ning klienditeeninduse heast tavast.

ÕPIVÄLJUNDID:

  • oskab teostada õliga  Abhyanga massaaži, kasutades selleks õpitud teoreetilisi ja praktilisi teadmisi ning oskusi
  • oskab valmistada ette töökeskkonna ja luua lõdvestust soodustava õhkkonna
  • oskab arvestada näidustustega ja  vastunäidustustega, püstitades nendest lähtuvalt massaažiseansi eesmärgi ja kava, mis vastaks  kliendi vajadustele ja ootustele
  • kõike eelnevat tehes toetab inimese enda võimet ennetada haigestumisi ja stressi ning suudab nõustada elustiili küsimustes

ÕPPE ALUSTAMISE TINGIMUSED: Varasem massaažialane kogemus ei ole vajalik.

ÕPPEMAHT: 20 akadeemilist tundi, millest 16 on auditoorne ja praktiline ning 4 iseseisev õpe.

KURSUSE AJAKAVA: 13.-14.11.2021

Abhyanga õlimassaaži kursus on osa Mana teraapia kursusest, millel osaleja saab teadmised keha energiate süsteemist ning omandab erinevaid toiminguid keha erinevate piirkondade energiate korrashoiuks. Kursus sisaldab harjutusi, hingamist, hääle tekitamist ja liikumist muusikas.  Lisaks baasteadmised diagnostikast, millise/milliste piirkonna massaaž kliendile rohkem vaja on. Abhyanga õlimassaaži lühikursust saab võtta eraldi pikast Mana teraapia kursusest.

Laupäeval 10.00 – 17.00 (lõuna kell 13.00-14.00)
Pühapäeval 10.00 – 17.00 (lõuna kell 13.00-14.00)
* Hind ei sisalda lõunasööke.

ÕPPEVAHENDID: praktilisteks harjutusteks vajaminev inventar ja vahendid kohapeal olemas.

ÕPPEMEETODID: auditoorne loeng ja praktiline õpe.

ÕPPEMATERJALID: konspekt

ÕPPEKESKKOND: Vana-Kalamaja 9a, Tallinn. Õpperuumid vastavad tervisekaitse ja -ohutusnõuetele.

ÕPPEKEEL: eesti keel

KOOLITAJA: Alar Krautman. Tutvu meie koolitajate põhjaliku kvalifikatsiooniga SIIN.

ÕPINGUTE ALUSTAMISE TINGIMUSED: registreerumine kursusele alloleva vormi kaudu ning ettemaksu tasumine.

VÄLJASTATAV DOKUMENT: kursusel osalejatele väljastatakse tõend.

HIND: 130 EUR

ÕPPERÜHMA MINIMAALNE OSALEJATE ARV: 8 inimest

LISAINFO: E-mail: info@krautman.ee või tel: 5517157

Details

Date:
05.09.2021
Time:
08:00 - 17:00
Üles
Monday to Friday 09:00 - 20:00 hrs
Saturday 09:00 - 18:00 hrs
Sunday 09:00 - 18:00 hrs