'

Otsime särasilmset õppesekretäri

  Meie rõõmus ja eluterve koolipere on uues arenguetapis ning ootab täiendust õppesekretäri näol!
  Kui Sulle on südamelähedane meie moto: “Rõõmus ja terve inimene” ning Sa soovid anda oma panuse loodusega kooskõlas olevate teadmiste jagamisele ning Eesti pärimuskultuuri elus hoidmisele, siis loe kindlasti edasi ja võta meiega julgelt ühendust! Üks maagiline värav tervema ja õnnelikuma elu suunas on avanemas just Sulle!

  Õppesekretär osaleb õppeinfosüsteemi loomises ja täiustamises; võtab vastutuse info liikumise ja edastamise eest; hoiab info aktuaalsena; suhtleb õppijate ja õppejõududega; täidab muid jooksvaid administreerivaid ja assisteerivaid tööülesandeid; on heaks halduspartneriks kooli juhile, arendusjuhile, turundusele, raamatupidamisele ja kogu ülejäänud kooliperele.

  Õppesekretäri iseloomustavad sõnad: täpsus ja süsteemsus, vastutus ja -kohusetunne. Ta on ladus ja meeldiv suhtleja, lahendustele suunatud hoiakuga ning iseorganiseeruv ja enesest teadlik inimene.

  Meie juures töötades on Sul võimalik saada palju uusi teadmisi ja kogemusi, kuidas elada tervelt ja õnnelikult; kuuluda ühtsesse hingeperre ja aidata luua meie maailma palju rohkem rõõmu ja helgust, millest eriti praegusel heitlikul ajal napiks kipub jääma.

  Õppesekretär töötab esialgu osalise koormusega, 3-4 päeval nädalas, töö toimub peamiselt Tallinnas Kalamajas paiknevas Terviseakadeemia ruumides.

  Tutvu meie tegemistega ja hingeeluga kodulehel ja ka sotsiaalmeedia kanalites: Facebookis ja Instagram
  Küsimuste korral helista palun telefonil 5300 5029, arendusjuht Ave Lindbergile või kirjuta meile: kandideeri.terviseakadeemia(ät)gmail.com.

  Saada oma elulookirjeldus ja sooviavaldus juba täna, kui eelnev pani sinu hingekeeled helisema. Võtame kandidaatidega ühendust jooksvalt ja sobiv inimene saab tööd alustada koheselt.

  Rõõmsate kohtumisteni! Püsige terved ja õnnelikud!