Alar Krautmani Terviseakadeemia

Algas talvine sisseastumine Terviseakadeemiasse

Rõõm on teatada, et Alar Krautmani Terviseakadeemia alustas taas vastuvõttu armastatud erialadele, et Eestis oleks aina enam häid massööre, tuntaks pärimusmeditsiini ja tervendamise kunsti. Vastuvõtt on avatud 11. veebruarini.

Seekord on anname võimaluse liituda ka palju kõneainet toonud Mana kursusega. “Manateraapia ei ole niivõrd teraapia kui teadmised elust – teadmised, kuidas asjad toimivad ja kuidas õnnelikult elada,” ütleb kooli asutaja ja terapeut Alar Krautman.

Möödunud sügisel esimest korda alustanud mana on siiani Alari üks lemmik, sest aitab jõuda haiguste algpõhjuseni.
“Olen ligi 30 aastat teinud erinevaid loodusteraapiaid ja uurinud lähedalt meie rahvameditsiini. Mõtlesin, et millist teraapiat ma ise tahaks saada ja mana on kindlasti üks nendest. Eesti pärimusest teame selliseid mõisteid nagu manama, manala, mana… kõike seda sisaldab ka see õpe,” räägib ta lahti kõige uuema eriala tagamaid.

Alar Krautmani Terviseakadeemias õppides saab kõikidel erialadel teadmised hoitud turvalises keskkonnas, mis on täis rõõmu, mängu ja taipamisi, kuid kindlasti ka enda ületamist, vaimsete raskuste läbimist ja lubamist olla nii endal kui teistel selline nagu me päriselt tahame olla.

Kursused toimuvad terviseakadeemia Tallinna ruumides Kalamajas aadressil Vana-Kalamaja 9a.

Tutvu erialadega ja leia endale sobiv

Loe lähemalt mana kohta

Reserveeri endale koht või küsi lisa:
info@krautman.ee
5517157

Üles
Monday to Friday 09:00 - 20:00 hrs
Saturday 09:00 - 18:00 hrs
Sunday 09:00 - 18:00 hrs