'

Herbaatika ja Holistiline Fütoteraapia – Irje Karjus

IRJE KARJUS

Herbaatika ja Holistiline Fütoteraapia

01.08.2019 kell 15:30-18:30 / Loodusravipäevad Joaveskil
.
Mis on herbaatika
Mida õpetab holistiline fütoetraapia
Kuidas suhelda taimedega
Inimese füüsiline, vaimne ja hingeline areng taimemaaima abil
.

Irje endast: Olen saanud aluse oma haridusteele Tartu Ülikoolis keeleteadust ja folkloori õppides. Täiendavate teadmiste hankimisel on olnud oma osa ka näitejuhtimise õpingutel Viljandi Kultuurikoolis ning maaeluarengu spetsialistiõppel Iirimaa Rahvuslikus Ülikoolis. Vaimsete arengusuundadena on olulised ka õppimine Tartu Waldorf-kooli Õpetajate Seminaris ja Tampere Homöopaatia Akadeemia õppekava alusel.
Eluaegse ettevõtjana olen tundnud suurt rõõmu ja kirge, pannes aluse Metsamoori Perepargile kui Eesti esimesele turismikülale ja elamusturismi sihtkohale ning Tervise Kodule kui 100 % eestimaisel toorainel põhinevale loodustoodete ettevõttele. Olen kirjutanud 12 raamatut, mis selgitavad taimemaailma ja inimloomuse energeetilist sidet. Olen juhtinud mitut rahvusvahelist turismiprojekti ning täiendanud ettevõtlusalaseid teadmisi Ameerikas, Rootsis, Saksamaal ning Soomes.
Väärtustan inimese ja grupi loomisjõudu koostööna ning innovaatilist lähenemist ettevõtlusele vaimu, hinge ja ego sünergias.
Herbaatika ja Holistilise Fütoteraapia koolis õpetan taimekunsti ja -teadmisega seotud õppeaineid.

REGISTREERI SIIN